Przegląd najlepszych gadżetów dla kibica

Co można jeszcze zrobić, aby okazać wsparcie dla naszego ulubionego zespołu piłkarskiego? Jest kilka możliwości! Przyglądamy się najciekawszym gadżetom dla miłośnika piłki nożnej!

Okazuje się, że gadżetów piłkarskich na rynku jest naprawdę sporo. W natłoku długopisów, kapci, kurtek, i plecaków z herbami naszych ulubionych zespołów można jednak łatwo się pogubić. Które z nich rzeczywiście będą warte zakupienia? Które z nich będą codziennie cieszyły oko? Poniżej przedstawiamy krótki przegląd najciekawszych przedmiotów, które powinien mieć każdy fan piłki nożnej.

Mistrzowska kołdra

Nasze zamiłowanie do ulubionego klubu należy okazywać już z samego rana. Co powiecie na pościel Bayernu Monachium, Manchesteru City czy Realu Madryt? Znajdzie się także coś dla kibiców klubu z Łazienkowskiej! Wybór jest szeroki!

Może coś do picia?

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Czemu zatem nie spędzić go, otaczając się przedmiotami przypominającymi o najważniejszym klubie? Czas zacząć od kubka. Ceramiczne naczynie z barwami klubowymi to obowiązkowe wyposażenie kuchenne kibica.

Torba czy plecak?

Kibic wspiera zespół, zatem i zespół może wspomóc kibica. Zwłaszcza w noszeniu cięższych rzeczy. Klubowe plecaki i torby nie tylko przypomną na każdym kroku o naszym aktywnym wsparciu zespołu w ligowych rozgrywkach, ale skutecznie pomogą w przenoszeniu wszystkiego, co jest nam potrzebne w ciągu dnia. 

Kurtka dla każdego

Warunki atmosferyczne na trybunach nie sprzyjają? Mamy na to sposób. Nim wyjdziecie na mecz, koniecznie zaopatrzcie się w jedną z klubowych kurtek. Dostępne są nie tylko lekkie kurtki przeciwdeszczowe, ale również kurtki, które skutecznie ochronią nas przed większym chłodem. Dobra jakość w połączeniu z barwami naszego klubu? Brzmi jak idealny prezent dla kibica!

Najważniejszy szalik

Podstawowy atrybut każdego kibica. Choć są dostępne w prawie każdym punkcie z gadżetami piłkarskimi, wykonanie znacznej części z nich pozostawia wiele do życzenia. Porządnie wykonany szalik powinien starczać na całe lata kibicowania, a także w razie potrzeby ogrzać właściciela. Poniżej przedstawiamy wybrane szaliki, które z pewnością spełnią powyższe kryteria.