"This War of Mine" za darmo. Znakomita polska gra dostępna na platformie Steam. Ale trzeba się śpieszyć

W "This War of Mine", docenianą na całym świecie grę polskiego 11 bit Studios, można zagrać za darmo na platformie Steam. Czas promocji jest ograniczony, więc dobrze się pospieszyć. A wszystko z okazji zbliżającej się premiery gry Frostpunk.

"This War of Mine" to gra nietypowa z wielu powodów. W odróżnieniu od innych produkcji wojennych wcielamy się w niej w zwykłych cywili, których zadaniem jest przeżycie w mieście ogarniętym przez współczesny konflikt wojenny. W atmosferze nieustannego zagrożenia życia bohaterowie gry muszą zmagać się z trudami codziennego przetrwania.

 

Nieodłącznym elementem rozgrywki jest podejmowanie trudnych wyborów moralnych, które nie raz będą powodować w graczu konflikt wewnętrzny. Nieraz będzie trzeba poświęcić życie jednego z bohaterów, aby ocalić życie innego. W grze zadbano o możliwie wysoki poziom realizmu (postacie odczuwają głód, zmęczenie oraz choroby). Zadbano też o cykl dnia i nocy oraz niebezpieczne wycieczki do innych miejsc w oblężonym mieście.

Czytaj też: Oto najlepsze gry na PlayStation 4 i Xbox One. Każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie

Klimatyczna oprawa graficzna i warstwa muzyczna stanowią dodatkowe atuty "This War of Mine". Do tej pory tytuł uzyskał również kilka ciekawych dodatków, które można dokupić na platformie Steam.

Z okazji zbliżającej się premiery kolejnej gry od 11 bit studios, w "This War of Mine" można zagrać za darmo do 8 kwietnia. Producent przygotował atrakcyjną zniżkę dla tych, którzy zechcą zatrzymać grę na stałe (70 proc.). Obecnie pełna wersja kosztuje tylko 17,99 zł.

Cotygodniowe podsumowanie roku 12/2018. Podcast ekonomiczno - polityczny Rafała Hirscha

Więcej o: