Grill gazowy Genesis II - klasyk w nowoczesnej odsłonie

Za oknem słońce, przyroda budzi się do życia, a my rozpoczynamy sezon grillowy. Tym, którzy nie mają jeszcze idealnego urządzenia do grillowania proponujemy nową serię grilli gazowych znanej marki. Możliwości sprzętu Was zaskoczą!

Marka Weber produkuje grille od wielu lat, model Genesis ma już ponad 35. Producenci postanowili odświeżyć klasyczny model, w wyniku, czego powstał Gnesis II - to nowa seria grilli gazowych, wyposażonych w system zasilania GS4.

Grille Genesis II dostępne są w dwa, trzy, cztery lub sześć palników, dzięki czemu każdy może kupić model idealny do miejsca, jakim dysponuje. Na balkonach najlepiej sprawdzą się modele dwupalnikowe, z kolei w ogrodzie możemy wybrać grill o największej liczbie palników.  

Klasyk w nowoczesnej odsłonieKlasyk w nowoczesnej odsłonie Fot. materiały prasowe

Procent zadbał, by obsługa grilla była jak najbardziej komfortowa. Grill umieszczony jest na wózku o otwartej konstrukcji. Zapewnia wygodę, pięknie prezentuje się w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, a dodatkowo zapewnia unikalny system grillowania o mocy GS4. Konstrukcja grilla jest solidne wykonana. Boczne stolik urządzenia zintegrowane są z haczykami na przybory i akcesoria niezbędne podczas grillowania. Nie brakuje także rusztu do podgrzewania tuck-away. Ruszty zostały wykonane z żeliwnego materiału i powleczone porcelanową emalią. Warto podkreślić, że zapłon urządzenia obejmuje 10-letnia gwarancja.

Butla z gazem została umieszczona z boku grilla, jest łatwo dostępna, a wskaźnik poziomu paliwa dobrze widoczny, mamy pełną kontrolę. Tłuszcz z jedzenia odprowadzany jest do środkowej części pod grillem, czyli na tacę ociekową. Dodatkowo grille z serii Genesis II mają możliwość ustawiania temperatury Hight+, to szczególnie przydatna funkcja dla osób lubiących przypieczone dania. Jedzenie w każdym miejscu na palniku przygotowuje się równomiernie.

Grille z serii Genesis II posiadają specjalną stację, do której można wpiąć iGrill. Jaka jest z tego korzyść?  Urządzenie, za pomocą Bluutooth przesyła grillującemu powiadomienie o tym, że przygotowywane danie jest już gotowe, dzięki temu posiłek przygotowuje się praktycznie sam, a wy możecie spędzić czas z gośćmi. Jedzenie na pewno nie będzie zbyt przypieczone. Termometr iGrill 3 zdecydowanie zwiększa funkcjonalność użytkowania grilla Genesis II i pozwala na ciągłe monitorowanie, nawet, gdy nie znajdujemy się w pobliżu urządzenia. Grillowanie nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze!

Funkcje, w jakie wyposażone są grille z serii Genesis II umilą grillowanie w gronie rodziny, przyjaciół czy sąsiadów. Technologie GS4 oraz iGrill stanowią przyszłość gotowania i gwarantują nowy wymiar barbecure.

SPECJALNIE DLA WAS

Wszyscy klienci, którzy do 22 kwietnia zakupią dowolny grill z serii GENESIS II i zarejestrują zakupna stronie producenta, otrzymają w prezencie-  iGrill 3,  czyli precyzyjny i innowacyjny termometr, który dodatkowo połączony jest z aplikacją w smartfonie.

iGrill3 innowacyjna funkcja dla grilla gazowegoiGrill3 innowacyjna funkcja dla grilla gazowego Fot. materiały prasowe
 

Więcej o: