Przyszłość barbecue? Poznaj ją z grillami Weber!

Wykwintne dania prosto z rusztu to marzenie każdego, kto przygotowuje dania grillowane dla swojej rodziny i gości. Jednak bez nowoczesnego sprzętu cały proces może przysporzyć niemało problemów. Produkty oferowane przez markę Weber z całą pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających, którzy chcą mieć pewność, że potrawy z grilla zapewnią niesamowite doznania smakowe! Wychodząc naprzeciw oczekiwania Klientów producent przygotował wspaniałą promocję, która pozwoli Ci stać się kulinarnym mistrzem w Twoim własnym domu!

iGrill3 – innowacja w Twojej kuchni!

Klasyk w nowoczesnej odsłonieKlasyk w nowoczesnej odsłonie Fot. materiały prasowe

Jak wygląda przyszłość grillowania? Z całą pewnością można powiedzieć, że dokładnie tak jak iGrill3. Cóż to takiego? Jest to innowacyjny dodatek, który pozwala na kontrolowanie temperatury potraw na ruszcie. Obsługa termometru iGrill3 jest bardzo intuicyjna. Można do tego celu wykorzystać urządzenie przenośne, na przykład smartfon, iPhone lub tablet z zainstalowaną, dedykowaną aplikacją, które łączy się z termometrem poprzez technologię Bluetooth. W zestawie iGrill3 - poza termometrem - znajdziemy dwie sondy, za pośrednictwem których kontrolowana jest temperatura

przygotowywanych potraw. Wszystkie zebrane informacje przesyłane są na urządzenie przenośne. Dzięki temu Twój telefon czy tablet poinformuje Cię, czy stek lub inna potrawa są już gotowe! Brzmi świetnie, prawda? Dzięki iGrill3 przygotujemy danie w idealnej temperaturze – nie będzie ono ani surowe, ani zbyt mocno przypieczone. Ponadto ta rewelacyjna aplikacja pozwala na przegląd gotowych przepisów oraz dostosowanie odpowiedniej temperatury do danego typu potrawy. Termometr możemy wykorzystać nie tylko podczas grillowania, ale także np. w czasie przyrządzania
potraw w piekarniku czy na patelni. Dzięki temu stworzy się wykwintne dania, godne mistrza kuchni!

iGrill 3 – nowoczesne narzędzie do kontroli przygotowania potraw z grilla w

atrakcyjnej promocji!

Do 22 kwietnia trwa rewelacyjna promocja Weber – wystarczy, że w terminie tym zakupimy grill z serii Genesis II, a następnie zarejestrujemy zakup na stronie producenta (podając swoje dane oraz numer seryjny grilla). Wówczas niezwykły dodatek iGrill 3 odbierzemy całkowicie za darmo!

Inne, nowoczesne rozwiązania w grillach Weber

iGrill3 innowacyjna funkcja dla grilla gazowegoiGrill3 innowacyjna funkcja dla grilla gazowego Fot. materiały prasowe

Grille Weber z serii Genesis II wyposażono także w wiele innych, innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym przygotowanie na nich potraw jest znacząco ułatwione, a ponadto ich walory smakowe sprawiają, że goście mogą się poczuć tak, jak w prawdziwej restauracji. Najbardziej charakterystycznym z nich jest system GBS oparty o dwuczęściowy ruszt z wymiennym elementem, który możemy zastąpić wkładem o dowolnym przeznaczeniu. Pozwala to na przygotowanie niemal każdej potrawy. Wśród innych ciekawych rozwiązań warto wyróżnić zastosowany w grillach gazowych elektroniczny zapłon oraz system zatrzymujący tłuszcz, który gromadzi się podczas grillowania potraw (szczególnie mięsnych oraz ryb). Dzięki temu systemowi tłuszcz się nie przypala, a co za tym idzie, czyszczenie grilla jest zdecydowanie szybsze i łatwiejsze.

Ponadto grille gazowe z serii Genesis II wyposażone zostały w palniki o dużej mocy, które gwarantują stały przepływ gazu od przodu do tyłu, co sprawia, że ciepło rozprowadzane jest równomiernie na całej powierzchni rusztu. Równie godnym uwagi elementem są szyny aromatyzujące Flavorizer Bars.

Na czym polega ich zadanie? Otóż zatrzymują one tłuszcz, który skapuje oraz dymi, przez co potrawy zyskują charakterystyczny, niepowtarzalny smak! Grille gazowe Weber wyróżnia również łatwy dostęp do zbiornika gazu, długa, aż 10-letnia gwarancja oraz zintegrowane haczyki na narzędzia.

Wysoka jakość – duży atut grillów Weber

Nowoczesny grill gazowy Genesis IINowoczesny grill gazowy Genesis II Fot. mat prasowe

Grille Webera charakteryzują się wysoką jakością wykonania. W ich produkcji wykorzystano specjalną stal, która wytrzymuje temperaturę nawet 870 stopni oraz wysokogatunkową emalię. Nie istnieje ryzyko, że w związku z obróbką termiczną dojdzie do uszkodzenia pokrywy i braku możliwości korzystania z grilla, a emalia będzie odpryskiwała, psując efekt wizualny, a co gorsza – wpływając na smak przygotowywanych na ruszcie potraw. W grillach Weber zastosowano ponadto spawane lub montowane łączenia (zamiast śrub, które sprawiają problem przy montażu i mogą być podatne na korozję). Równie istotne jest to, że każdy z produktów przed sprzedażą przechodzi wieloetapowe testy, dzięki którym możliwe jest wykluczenie ryzyka sprzedaży wadliwego towaru.

Więcej o: