Orange i T-Mobile rozdają gigabajty internetu za gole Polaków w Rosji. Play proponuje bonusowe doładowania

U operatorów komórkowych startują promocje związane z udziałem Polaków w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Orange i T-Mobile za każdego gola naszych oferują bonusowe paczki internetu. Play odpowiada swoją propozycją.

T-Mobile proponuje GB za GOL

W ramach oferty promocyjnej T-Mobile pod nazwą GB za GOL, użytkownicy ofert na kartę mogą otrzymać bezpłatnie dodatkowe paczki mobilnego internetu. Ich rozmiar jest uzależniony od liczby bramek jakie na mundialu uda się strzelić polskiej reprezentacji.

Przelicznik wygląda następująco: 1 bramka = 1 GB internetu. Promocja obowiązuje na wszystkie mecze fazy grupowej (Polska - Senegal 19.06.2018, Polska - Kolumbia 24.06, Polska - Japonia 28.06.2018) jak również ewentualne następne mecze naszej reprezentacji.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści GOL lub BRAMKA, na numer 80402. Przyznane paczki są ważne przez 7 dni.

Promocja Orange bardziej tajemnicza

W przypadku promocji Orange, aby ubiegać się o bonusy należy wysłać wiadomość SMS na numer 233 tuż po zakończeniu meczu polskiej reprezentacji. Konkretnej treści do wpisania będzie trzeba szukać na fanpage’u Orange Polska na Facebooku. Za każdym razem wielkość doładowania ma być inna. Tutaj promocja dotyczy nie tylko klientów usług na kartę, ale również posiadaczy abonamentów.

Czytaj też: Od początku roku ponad 500 tys. Polaków zmieniło operatora komórkowego. Kto zyskał, a kto stracił?

Play proponuje bonusowe doładowania

Fioletowy operator przygotował coś dla klientów niezależnie od tego, jak nasi reprezentanci poradzą sobie w meczu z Senegalem. W ramach akcji “Doładuj się po mistrzowsku” tylko dziś, czyli 19 czerwca, przy doładowaniu za pośrednictwem strony doladowania.play.pl otrzymamy bonus w postaci dodatkowych gigabajtów mobilnego internetu:

5 - 9,99 zł - 1 GB
10 - 24,99 zł - 3 GB
25 - 49,99 zł - 5 GB
50 zł i więcej  - 100 proc. wartości doładowania na konto promocyjne

Dodatkowe gigabajty internetu są ważne przez 30 dni od ich przyznania.

Dominika Nowak: Czasem tylko dzięki szalonej odwadze, można zacząć działać [NEXT TIME]

Więcej o: