Najlepsze smartfony do 500 zł: Xiaomi, Huawei i Lenovo

Nie każdy z nas potrzebuje najnowszego smartfona z górnej półki cenowej. Szukacie solidnego, niedrogiego telefonu dla siebie, osoby starszej lub dziecka? Wybraliśmy dla was najciekawsze propozycje za mniej niż 500 zł.

Smartfony Xiaomi do 500 zł

W ofercie Xiaomi znajdziemy kilka modeli do 500 zł, które są warte uwagi. Najciekawszym z nich jest Xiaomi Redmi 5A. To solidny smartfon z 5-calowym ekranem w rozdzielczości HD, 2 GB pamięci RAM oraz dwoma aparatami: 13 i 5 Mpx. Pojemna bateria i najnowszy system Android to również dwie mocne cechy tego smartfona. Dużym plusem smartfonów Xiaomi jest ich szybkie i bezawaryjne działanie, co zdecydowanie wyróżnia je na tle konkurencji w podobnym przedziale cenowym. 

Xiaomi Redmi 5AXiaomi Redmi 5A fot. Xiaomi

Smartfony Huawei do 500 zł

Huawei to marka, która niewątpliwie zyskuje coraz większą popularność - poza najnowocześniejszymi i najdroższymi flagowcami, w ofercie znajdziemy również ciekawe propozycje za mniej niż 500 zł. Na uwagę zasługuje chociażby Huawei Y6 z pojemną 3000 mAh baterią i 5-calowym wyświetlaczem. Pod kątem parametrów bardzo przypomina Xiaomi Redmi 5A, a dodatkowym plusem może być funkcja Dual SIM. 

Smartfony Huawei do 500 złSmartfony Huawei do 500 zł kolaż redakcja, materiały partnerów

Smartfony Lenovo do 500 zł

W ofercie smartfonów Lenovo znajdziemy kilka modeli wartych polecenia. Zarówno Lenovo Moto G5 jak i Lenovo Moto G4 Play to bardzo solidne modele w tym przedziale cenowym. Ciekawą opcją będzie też Lenovo K5 z wyświetlaczem IPS, funkcją Dual SIM czy solidną baterią, która wytrzyma do dwóch dni na pełnym ładowaniu przy zwykłym użytkowaniu telefonu. 

Smartfony Lenovo do 500 złSmartfony Lenovo do 500 zł kolaż redakcja, materiały partnerów

Poniżej znajdziecie również inne smartfony do 500 zł, a wśród nich znalazły się propozycje od takich producentów jak Nokia, Motorola czy Samsung. Nie zabrakło także prostszych w obsłudze i bardzo wytrzymałych modeli, które przypadną do gustu zarówno dzieciom jak i osobom starszym. 

Więcej o: