Orange znów rozdaje darmowy internet. 10 GB z pewnością przyda się wam na wakacjach

Orange znów rozdaje pakiety internetu. Tym razem każdy klient sieci może otrzymać darmowe 10 GB. A to nie koniec wakacyjnych promocji.

Nowa promocja Orange związana jest z rozpoczynającym się właśnie w Gdyni Open’er Festival. Mogą z niej skorzystać nie tylko uczestnicy tej imprezy, ale wszyscy klienci pomarańczowego operatora.

Aby otrzymać dodatkowe 10 GB internetu, wystarczy wysłać SMS-a o treści FESTIWAL na numer 80803. SMS jest darmowy i powinniśmy go wysłać między 4 a 7 lipca.

OrangeOrange fot. DM

W odpowiedzi otrzymamy wiadomość o tej treści:

Twój pakiet danych został powiększony o 10GB. Pakiet ważny będzie przez 7 dni. Pakiet nie obowiązuje w roamingu.  Dziękujemy, że jesteś z nami. Orange

Po kilku chwilach na naszym koncie powinno pojawić się dodatkowe 10 GB.

Jeśli wcześniej otrzymaliście SMS-a z informacją, że "Open'er Festival Powered by Orange juz się zakończył", to zignorujcie go. To komunikat, który jest wysyłany na skutek błędu operatora i nie ma żadnego wpływu na przyznanie pakietu internetu.

To nie koniec promocyjnego internetu od Orange. Już w sierpniu odbędzie się kolejna muzyczna impreza - Kraków Live Festiwal. Tym razem sieć również będzie rozdawać gigabajty. Wystarczy wysłać SMS-a o tej samej treści w dniach 17-18 sierpnia.

Morawski: "Teraz rozwijamy się w tempie 5 proc., ale to jest nie do utrzymania. Choćby dlatego, że w Polsce zabraknie pracowników"