Smartwatch - najlepsze promocje na Black Friday. Przeceny do 70%

Smartwatch staje się coraz popularniejszym dodatkiem, dlatego miłośnicy najnowszych technologii często decydują się na tę opcję zamiast klasycznego zegarka. Smartwatch jestdoskonałym uzupełnieniem smartfona.  Designerskie modele możemy kupić w rozsądnych cenach. Zobaczcie smartwatche, które kupisz teraz sporo taniej z okazji Black Friday.

Smartwatch marki Garret do 300 zł 

Najnowocześniejsze smartwatche to wciąż spory wydatek, dlatego Black Friday to najlepsza okazja by kupić nowoczesny zegarek dużo atrakcyjniejszej cenie. Przygotowaliśmy zestawienie świetnych smartwatchy, które możesz mieć za mniej niż 300zł. 

Smartwatch GarretSmartwatch Garret Fot. Materiały partnera

Smartwatch jak zegarek 

Dla niektórych osób smartwatche mają zbyt nowoczesny czy sportowy wygląd, co niekoniecznie sprawdza się np. w sytuacjach biznesowych. Dlatego w naszym zestawieniu do 300 zł nie mogło zabraknąć modeli, które przypominają wyglądem zwykły zegarek. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują nowoczesnej technologii w klasycznej oprawie. Taki smartwatch bez trudu konfigurujemy ze smartfonem i możemy z jego pomocą monitorować naszą aktywność.

SmartwatchSmartwatch Fot. Materiały partnera

Smartwach dla sportowców

Dla osób prowadzących sportowy tryb życia wybraliśmy specjalne smartwatche. Od klasycznych różnią się nie tylko designem, ale także funkcjami. Poza tym występują w pięknych, jaskrawych kolorach. To nie tylko praktyczny, funkcjonalny dodatek, ale i stylowy.

Smartwatch sportowySmartwatch sportowy Fot. Materiały partnera

Więcej o: