Xbox One - najciekawsze oferty na gry i akcesoria do konsoli Microsoft

Szukacie nowej gry, słuchawek czy kontrolera do swojej konsoli Xbox One? Wybraliśmy kilka najciekawszych ofert ze sklepów internetowych.

Gry na Xbox One do 100 zł

Do 100 zł na konsolę można kupić kilka naprawdę dobrych gier. Jeżeli nie wybraliście ich na premierze to teraz jest ku temu dobra okazja, bo niektóre z nich jak np. Lords of the Fallen kosztują niecałe 30 zł! Warte polecenia są takie tytuły jak Gears of War Ultimate Edition, Dragon Age Inkwizycja GOTY czy Quantum Break. Staraliśmy się wybrać propozycje z różnych gatunków, tak by każdy znalazł coś dla siebie. 

Kontrolery do konsoli Xbox One

Microsoft zadbał o to byśmy mogli wybierać spośród różnych modeli kontrolerów, wśród których znajdziemy np. pady z limitowanych edycji. Na stronie producenta możemy nawet zamówi personalizowany pad, w którym możemy wybrać kolory i rodzaje wykończenia. Jednak jeśli potrzebujecie na szybko dodatkowego lub nowego kontrolera, to teraz w warto rozejrzeć się po atrakcyjnych ofertach dostępnych w sieci. Wybraliśmy zarówno pady, jak inne kontrolery. 

Kontrolery o konsoli Xbox OneKontrolery o konsoli Xbox One kolaż redakcja, materiały partnerów

Słuchawki dla graczy konsolowych

Dobre słuchawki to ważne akcesorium dla wielu graczy, ale niestety modele, które dodawane są do konsoli rzadko spełniają oczekiwania. Na szczęście na rynku nie brakuje bardzo dobrych propozycji. W ofercie Microsoft również znajdziemy solidne modle, które spełnią oczekiwania graczy, ale warto też zwrócić uwagę na słuchawki od takich producentów jak Logitech, Razer czy SteelSeries. 

Słuchawki dla graczy konsolowychSłuchawki dla graczy konsolowych fot. pexels

Oczywiście wszystkie wybrane przez nas propozycje są kompatybilne zarówno ze straszymy modelami Xbox One, jak i nowszymi - Xbox One S oraz Xbox One X. Niektóre z proponowanych gier zostały również odświeżony przez producentów, dzięki czemu można się cieszyć lepszymi wrażeniami podczas rozrywki na Xboxie One X w rozdzielczości 4K. Poniżej znajdziecie jeszcze więcej dobrych ofert na gry i akcesoria dla konsolowców. 

Więcej o: