Xiaomi drwi z Apple. Laptop, smartfon i akcesoria w cenie jednego iPhone'a

Premiera nowych iPhone'ów to doskonała okazja, aby dopiec Apple. Xiaomi zorganizowało w Chinach ciekawą promocję, w ramach której w cenie każdego z iPhone'ów oferuje nowego... smartfona, laptopa i akcesoria.

Apple w tym roku pobiło zeszłoroczne rekordy wyceniając swoje nowe smartfony na niewyobrażalne kwoty. Gwoli przypomnienia, ceny nowych iPhone'ów XS zaczynają się od 4979 zł, a kończą na 7219 zł w przypadku modelu Max z 512 GB pamięci. Nieco tańszy jest iPhone XR, który wyceniono w Polsce na 3729 zł.

Xiaomi szczyci się za to utrzymywaniem bardzo dobrego stosunku ceny do jakości swoich urządzeń. Nic dziwnego, że pokazane niedawno iPhone'y szybko stały się obiektami żartów chińskiej firmy.

Czytaj też: Czy Apple nie przegina? Za podstawowe akcesoria do iPhone'a za 7 tys. zł musisz zapłacić ekstra

Aby dopiec amerykańskiemu konkurentowi, Xiaomi zorganizowało w Chinach ciekawą promocję, w ramach której można nabyć zestawy produktów odpowiadające nazwom nowych smartfonów z nadgryzionym jabłkiem na obudowie. Każdy z nich wyceniono też na kwotę identyczną do chińskich cen odpowiednich iPhone'ów.

Promocja XiaomiPromocja Xiaomi fot. screeny ze strony mi.com

Oto trzy zestawy, w których poza smartfonem, znalazł się też notebook i akcesoria chińskiego producenta:

Xiaomi organizując taką proporcję chciało pokazać jakie produkty można kupić za kwotę, która Apple żąda za swoje nowe zabawki. Gigant z Cupertino wywindował ceny do abstrakcyjnych poziomów, dlatego Xiaomi nie miało problemu ze stworzeniem kontrofert.

Nawet w ramach najtańszego zestawu, poza smartfonem możemy liczyć na laptopa i dodatki. Szkoda tylko, że w Polsce raczej nie mamy co spodziewać się podobnej promocji.

Więcej o: