Black Friday w sklepach z elektroniką. Promocje w x-kom, OleOle!, Komputronik

Black Friday to świetna okazja do kupienia sprzętów elektronicznych w niższych niż zazwyczaj cenach. Promocje na piątek szykuje zdecydowana większość sklepów, a niektóre z przecenami wystartowały wcześniej. Gdzie możemy szukać okazji?

Black Friday w x-kom

Polska sieć sklepów ze sprzętem elektronicznym jak co roku startuje w piątkowy poranek. Dostęp do przecen z okazji Czarnego Piątku dostaniemy już o 8 rano.

Na razie ujawniono jedynie kilka produktów, które w piątek kupimy taniej. To m.in. smartfony: Samsung Galaxy S7 (1079 zł), Xiaomi Redmi Note 5 (749 zł) i Huawei P20 Pro (2699 zł). W obniżonych cenach cenach będzie można kupić również m.in. podzespoły i akcesoria komputerowe oraz laptopy. Pełna lista zostanie ujawniona w Czarny Piątek. 

W zeszłym roku na Black Friday przygotowano 50 tys. sztuk produktów. Obniżki sięgnęły 95 proc., a w przypadku najbardziej przecenionego produktu można było oszczędzić 3 tys. zł. Możemy być niemal pewni, że tym razem będzie podobnie.

Listę produktów znajdziecie na stronie sklepu.

Black Friday w al.to

Niemal identyczną taktykę obrała sieć al.to. W tym przypadku piątkowe zniżki pojawią się na stronie o godzinę wcześniej - o 7 rano. W al.to na razie zapowiedziano przeceny kilku produktów AGD oraz zabawek.

Listę produktów znajdziecie na stronie sklepu.

Black Friday w Komputronik

Komputronik swoją promocję z okazji Czarnego Piątku nazywa Black Sale. Zapowiada, że w tym roku przeceny są równie atrakcyjne, jak zeszłoroczne, kiedy obniżki cen sięgały 82 proc. lub 1350 zł.

Sieć nie czekała jednak z promocjami do piątku. W internecie akcja wystartowała już 21 listopada, a jedynie w sklepach stacjonarnych potrwa od 23 do 25 listopada.

Na stronie internetowej sklepu przygotowano po kilkanaście produktów z większości kategorii. Spory wybór jest wśród przygotowanych na Black Friday smartfonów i tabletów oraz laptopów.

Listę produktów znajdziecie na stronie sklepu.

Black Friday w OleOle!, Morele.net i eMAG

OleOle! na Black Friday przygotował promocje, które przypadną do gustu przede wszystkim graczom. Przecenione zostały gry, a obniżki sięgają 64 proc. W OleOle! można też kupić konsolę Sony PlayStation VR  w zestawie z PlayStation 4 Camera v2 i grą VR Worlds 400 zł taniej.

Morele zamiast Czarnego Piątku zorganizowało Czarny Tydzień. Codziennie, używając kodu "BlackWed" można obniżyć ceny produktów umieszczonych na liście na dany dzień tygodnia. W ofercie znalazły się zarówno gadżety elektroniczne i akcesoria komputerowe, jak i sprzęt AGD. Black Friday będzie ostatnim dniem obowiązywania promocji.

eMAG również z promocjami wystartował jeszcze przez Czarnym Piątkiem. Sieć zapowiada promocje do 50 proc. na wybrany asortyment dostępny na specjalnie przygotowanej liście. 

Black Friday na Allegro

W Black Friday bierze udział również Allegro. Akcje wyprzedażowe będzie prowadzić do najbliższego poniedziałku 26 listopada. Na portalu dostępnych będzie łącznie 400 tysięcy promocyjnych ofert. Skorzystanie z nich ułatwią wprowadzone tego dnia specjalne kredyty konsumenckie.

Black Friday w RTV Euro AGD i Media Expert

Sieć RTV Euro AGD już trzeci tydzień prowadzi listopadowe promocje, w ramach których przeceniła wybrany asortyment. W ramach Black Friday obiecuje także możliwość odroczenia płatności za sprzęt na 4 miesiące. Szczegóły znajdziecie na stronie sklepu.

Sieć Media Expert również nie czekała z promocjami na Black Friday do piątku. Podobnie jak RTV Euro AGD prowadzi już trzeci tydzień promocji, w ramach której przeceniła wybrany asortyment. Listę produktów znajdziecie na stronie sklepu.

Czytaj też: Black Friday 2018 w Biedronce, Lidlu i Kauflandzie. Promocje sięgają 80 proc.

Więcej o: