Robert Lewandowski przedłużył współpracę reklamową z Huawei. "To była dla mnie łatwa decyzja"

Daniel Maikowski
Na konferencji w Warszawie firma Huawei poinformowała o przedłużeniu współpracy z kapitanem reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim, a także o otwarciu swojego pierwszego firmowego sklepu w tej części Europy.

Robert Lewandowski będzie ambasadorem marki Huawei  w kolejnych latach - poinformowała szefowa marketingu Huawei Polska Dorota Natalia Haller.

Najlepszy polski piłkarz współpracę z chińskim producentem rozpoczął w 2015 roku i - jak wynika z deklaracji firmy oraz samego zawodnika - przebiega ona bardzo dobrze.

Decyzja o kontynuowaniu współpracy z Huawei była dla mnie łatwa i nie musiałem się nad nią długo zastanawiać

- podkreślił Lewandowski podczas konferencji w Warszawie.

HuaweiHuawei fot. DM

Huawei otwiera sklep w Warszawie

Dzisiejsza konferencja odbyła się warszawskim centrum handlowym Arkadia, gdzie 15 grudnia Huawei otworzy swój pierwszy firmowy sklep w tej części Europy. Co ciekawe, sklep Huawei znajdzie się w sąsiedztwie firmowych sklepów Samsunga i Xiaomi.

Ten sklep będzie wizytówką naszej marki. Miejscem, w którym chcemy spotykać się z naszymi klientami i fanami Huawei. Szykujemy dla nich wiele atrakcji

- podkreśliła Dorota Natalia Haller.

Huawei Mate 20 ProHuawei Mate 20 Pro fot. DM

Sklep zdecydowanie jest w moim guście. Czuję się tu bardzo dobrze i myślę, że sam będę tu dość często zaglądał

- dodał Robert Lewandowski.

Z danych serwisu Statista wynika, że Huawei jest drugim największym producentem smartfonów na świecie i ustępuje jedynie Samsungowi. W III kwartale 2018 r. chińska firma dostarczyła na rynek 52 mln egzemplarzy, wyprzedzając m.in. Apple (46,9 mln).

Więcej o: