G-Shock - jedne z najbardziej wytrzymałych zegarków świata

G-Shock to jeden z najbardziej wytrzymałych zegarków świata. Odporny na wstrząsy i uderzenia, znakomicie sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zobacz modele Casio G-Shock i wyposaż się w niezniszczalny zegarek!

Poszukując zegarka większość mężczyzn rozgląda się za eleganckim i uniwersalnym modelem, który będzie pasować do wielu różnych stylizacji. Panowie stawiają zazwyczaj na funkcjonalne gadżety znanych marek, które dobrze współgrają z ich indywidualnym stylem. Jednak dla niektórych wygląd nie ma aż tak dużego znaczenia, a liczy się przede wszystkim praktyczność oraz wytrzymałość. 

Jeśli chcemy korzystać z naszego zegarka w trakcie różnych aktywności sportowych lub pracy fizycznej, warto postawić na solidny model, który nie ulegnie zniszczeniu nawet w najtrudniejszych warunkach. Najlepiej, jeśli zdecydujemy się na zegarek antywstrząsowy, który poradzi sobie w każdej ekstremalnej sytuacji.

Zegarki wstrząsoodporne G-SHOCK

Jednymi z najbardziej wytrzymałych zegarków na rynku są modele G-Shock marki CasioCasio to firma z ponad 70-letnią tradycją, która została założona w latach 40. w Japonii. Dzięki funkcjonalnym i zaawansowanym technicznie produktom, szybko weszła także na rynek europejski, gdzie zdobyła uznanie szerokiej rzeszy konsumentów.

Wstrząsoodporne zegarki G-Shock wyróżniają się wysoką jakością i efektownym designem. Wykonane z trwałych i solidnych materiałów (m.in. z żywicy syntetycznej oraz z metalowego granulatu) są odporne na wstrząsy i uderzenia, dzięki czemu znakomicie sprawdzając się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Kolaż / Zegarki męskie G-Shock CasioKolaż / Zegarki męskie G-Shock Casio fot. www.instagram.com/gshock_us

G-Shock to zegarek nie tylko niezwykle wytrzymały, praktyczny i funkcjonalny, ale także znakomicie wpisujący się w najnowsze trendy. Każdy mężczyzna, który ceni sobie solidne gadżety o niebanalnym designie z pewnością doceni model G-Shock.

Do najbardziej znanych modeli zegarków G-Shock należą:

  • G-Shock Mudmaster i G-Shock Mudman - o zwiększonej odporności na błoto i zachlapania
  • G-Shock Rangeman i G-Shock Frogman - o zwiększonej wodoszczelności
  • G-Shock Riseman – zegarek w góry wyposażony w termometr, barometr, wysokościomierz
  • G-Shock Gulfmaster - odporny na rdzę
  • G-Shock MR-G i G-Shock MT-G - prestiżowe modele limitowane
Więcej o: