Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama. Użytkownicy mają problemy z logowaniem

Facebook, Messenger i Instagram zmagają się z awarią. Użytkownicy mają problemy z zalogowaniem się do serwisów i publikowaniem treści.

Problemy z działaniem Facebooka, Instagrama oraz Messengera potwierdza serwis DownDetector.pl, który w ciągu ostatniej godziny zanotował bardzo dużą liczbę zgłoszeń od użytkowników.

Najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie zmaga się z awarią nie tylko w Polsce i Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych oraz Ameryce Południowej.

FacebookFacebook fot. DM

Facebook jest świadomy problemu z działaniem usług. Użytkowników, którzy próbują się zalogować do serwisu wita w tym momencie następujący komunikat:

Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń.

FacebookFacebook fot. Facebook

Serwis opublikował również na Twitterze krótkie oświadczenie: "Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was mają obecnie problem z dostępem do aplikacji Facebooka. Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej rozwiązać ten problem" - czytamy.

Więcej o: