Polski producent gier tworzy symulator komornika. "Repo Man" ma wejść na rynek w przyszłym roku

"Repo Man" - autorstwa studia Baldur Games z Torunia - ma pojawić się na rynku w przyszłym roku. Grę, będącą symulatorem komornika, ma wydać notowana na rynku NewConnect spółka Ultimate Games.
Zobacz wideo

Symulator zaplanowano na IV kwartał 2020 r. Ma pojawić się na PC i konsolach. Rozgrywka to prosta historia: jest dłużnik i jest komornik, który dług ma odebrać. Komornik, w którego się wcielamy musi być przebiegły i metodyczny. Musi namierzać i zbierać wartościowe przedmioty należące do dłużnika, którego komornik powinien umieć obserwować z ukrycia. A gdy zawiodą standardowe sposoby, komornik musi umieć zakraść się do mieszkania dłużnika, a także obronić się przed fizycznym atakiem.

Co ciekawe, komornik będzie mógł kontaktować się i współpracować z innymi urzędnikami w celu spełnienia misji, a jej powodzenie będzie mierzone wyłącznie efektywnością komorniczej egzekucji.

 

Spółka Ultimate Games jest producentem i wydawcą gier sprzedawanych na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem dedykowanych platform dystrybucyjnych, w szczególności Steam, App Store, Google Play oraz Nintendo eShop, które są największymi dystrybutorami gier i aplikacji na świecie. Wydana przez spółkę gra Ultimate Fishing jest popularną na Steamie symulacją wędkarską, cieszącą się 83-procentowym wskaźnikiem popularności. Inne, dość nietypowe symulacje wydane przez Ultimate Games to symulator księdza czy symulator piekarza.

Zobacz wideo
Więcej o: