HIT: Suunto 5 - kompaktowy zegarek sportowy

Szukasz kompaktowego, wydajnego, a jednocześnie niezawodnego zegarka? Uprawiasz sport? Idealnie trafiłeś, mamy dla Ciebie nowość - zegarek Suunto 5, gadżet gotowy na wyzwania. Sprawdziliśmy, czym się wyróżnia, jakie ma funkcje i dlaczego staje się tak bardzo popularny!

Suunto to marka wiodąca w branży zegarków sportowych, ale nie tylko. Zajmują się również produkcją komputerów nurkowych oraz instrumentów sportowych. Firma została założona w 1936 roku, ma siedzibę w Finlandii, a ich produkty sprzedawane są w ponad 100 krajach na świecie.

Zegarek sportowy Suunto 5Zegarek sportowy Suunto 5 Fot. Suunto, materiały partnera

Suunto 5 - jaki jest?

Suunto 5 to zegarek sportowy o lekkiej obudowie, wykonanej ze stali nierdzewnej, która dodatkowo została wzmocniona włóknem szklanym. Ekran wykonany ze szkła mineralnego, sprawia, że gadżet jest znacznie trwalszy, a jednocześnie prezentuje się lekko. Suunto 5 waży jedyne 66 gram.

Producent gadżetu gwarantuje długo żywotną baterię (nawet do 40 godzin), zamkniętą w kompaktowym zegarku, wyposażonym w wiele funkcji sportowych, które niesamowicie ułatwiają monitorowanie treningów, śledzenie postępów.

Jeśli dbasz o formę, dużo ćwiczysz, z pewnością docenisz funkcje modelu Suunto 5: gadżet bez problemu monitoruje aktywność użytkownika przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, liczy kroki, kalorie, obciążenie, czas snu. Dzięki temu urządzenie ma możliwość poznania poziomu sprawności posiadacza gadżetu, a następnie dopasowuje mu treningi, daje wskazówki, rozbudowuje lub zmniejsza zakresy treningów, w zależności od postępów, celów, zmęczenia po treningach. Jest w stanie zalecić regenerację użytkownikowi lub zmotywować do dalszego działania – prawdziwa rewelacja! Warto podkreślić, że Suunto 5 ma aż 80 trybów sportowych, dzięki czemu gromadzi statystyki uprawianego przez użytkownika sportu.

Nie musisz martwić się o baterię w zegarku! Urządzenie samo wysyła przypomnienia o ładowaniu, tak, by gadżet był nieustannie gotowy do pracy.

Zegarek sportowy Suunto 5 – dla kogo?

Suunto 5 to niezawodny towarzysz podczas treningu. Jest podobny do trenera – radzi, daje wskazówki, monitoruje, kiedy ćwiczyć bardziej intensywnie, a kiedy intensywność zmniejszyć.

Suunto 5 - zegarek gotowy na wyzwaniaSuunto 5 - zegarek gotowy na wyzwania Fot. Suunto, materiały partnera

Nie lubisz trenować w samotności? Bez problemu połączysz się z ludźmi z okolicy lub świata, aplikacja pomoże spotkać się podczas treningu, odkryć nowe ścieżki, miejsca, trasy – wszystko to dzięki jednemu zegarkowi!

Dzięki funkcji GPS jest idealny dla sportowców lubiących treningi w terenie, poszukiwaczy przygód oraz wielbicieli górskich wycieczek.

Więcej o: