Nowości w sierpniowym Xbox Games with Gold. Microsoft publikuje listę gier m.in. Gears of War 4

Producenci ujawnili, co czeka abonentów Games with Gold w sierpniu. W tym miesiącu gracze doczekali się m.in. Gears of War 4, Forza Motorsport 6, Torchlight, Castlevania: Lords of Shadow.
Zobacz wideo

W nowościach jest jednak pewna różnica w zależności, jaki rodzaj konsoli mamy. Posiadacze Xbox 360 będą cieszyć się takimi grami jak Torchlight i Castlevania: Lords of Shadow, a osoby grające na Xbox One dodatkowo dostaną Gears of War 4 i Forza Motorsport 6.

Ważną informacją dla graczy mogą być daty dostępności gier. I tak, Gears of War i Torchlight pojawią się już 1 sierpnia, natomiast na Forza Motorsport 6, Castlevania: Lords of Shadow, trzeba będzie poczekać aż do 16 sierpnia.

O czym są nowe gry w Xbox Games with Gold?

Jaki, wykreowany przez twórców gier, świat i fabuła czekają na abonentów w nadchodzącym miesiącu?

Gears of War 4

To czwarta już część znanej serii Gears of War, gdzie akcja toczy się 25 lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Okazuje się, że główny bohater gry Marcus Feliks i jego drużyna nie dała rady wybić Szarańczy. Wręcz przeciwnie kreatury zmutowały i są jeszcze niebezpieczniejsze dla planety Sera. Tryb multiplayer pozwala graczowi wraz z innymi stawić czoła potworom i uratować świat od zagłady.

Forza Motorsport 6

Ponad czterysta samochodów do wyboru od klasyków po najszybsze ścigacze oraz 26 tras wyścigowych to pakiet, który przygotowali twórcy gry. Dla miłośników motoryzacji i prędkości ma to być prawdziwa uczta konesera.

Torchlight

Ta gra typu RPG przenosi nas w świat tytułowej wioski, gdzie pod jej powierzchnią rozpościerają się lochy, w których czai się pradawne zło. Alchemik, Niszczyciel i Pogromca, czyli głowni bohaterowie gry z każdym kolejnym etapem dostają coraz lepsze wyposażenie broń i umiejętności, by rozprawić się z odwiecznym wrogiem.

Castlevania: Lords of Shadow.

Jak mówią twórcy ma to być gra całkiem inna od poprzednich z serii Catsevania. Tym razem główny bohater Gabriel Belmont musi rozprawić się z tytułowymi Panami Cieni, co może okazać się wzywaniem nie tylko zręcznościowym, ale też wymagającym pomysłowości do rozwiązania zagadek logicznych.