Gamescom 2019 - harmonogram. Kiedy i gdzie obejrzeć najważniejsze prezentacje?

W dniach 20-24 sierpnia w centrum Koelnmesse w Kolonii odbędzie się Gamescom, jednak prezentacje takich gigantów jak Nintendo, Microsoft czy Google odbędą się już dzisiaj. Gdzie i kiedy można je obejrzeć? Oto harmonogram Gamescom na 19 sierpnia 2019 roku.
Zobacz wideo

Targi Gamescom to drugie największe targi gier komputerowych na świecie, które odbywają się od 2009 r. w centrum wystawienniczym Koelnmesse w Kolonii w Niemczech. W tym roku zmieniają one nieco swoją formułę i będą przypominać targi E3 - największą coroczną wystawą przemysłu gier komputerowych.

Już w poniedziałek odbędzie się konferencja z okazji rozpoczęcia tegorocznych targów. Tego dnia odbędą się również konferencje Microsoftu, Nintendo oraz Google.

Gamescom 2019 - harmonogram najważniejszych wydarzeń [19 sierpnia]

Choć Gamescom zaczyna się we wtorek 20 sierpnia, prezentacje gigantów z branży gier komputerowych odbędą się już dzisiaj. O godzinie 15:00 odbędzie się prezentacja Nintendo pt. "Nintendo Indie World", o 17:00 Microsoft poprowadzi specjalną wersję programu Inside Xbox, z kolei o 19:00 zobaczymy prezentację Google Stadia. Wszystkie te wystąpienia będzie można obejrzeć na platformie YouTube.

 
 
 

Zwieńczeniem pierwszego dnia targów Gamescom będzie konferencja Gamescom Opening Night LIVE!, którą również będzie można obejrzeć w internecie. Poprowadzi ją Geoff Keighley - kanadyjski dziennikarz specjalizujący się w tematyce gier komputerowych. Kończące ten dzień show potrwa około dwie godziny. Wiadomo, że w jej trakcie nowe gry pokażą m.in. Activision, Bandai Namco, EA, Epic Games, Google Stadia, Deep Silver, Sega, Square Enix, Sony Interactive Entertainment, Ubisoft i Xbox Game Studios.

 
Więcej o: