Gamescom 2019: jest oficjalny gameplay Need for Speed: Heat. Gra wygląda świetnie

Zgodnie z oczekiwaniami możemy wreszcie zobaczyć oficjalny gameplay z Need for Speed: Heat. Gra wygląda rewelacyjnie, choć grafika to niejedyne, co ma do zaoferowania. Producent zapowiedział również aplikację na telefon. Znamy też już ceny w przedsprzedaży i datę premiery.

Need for Speed: Heat to tytuł wyczekiwany przez fanów "ściganek" już od dłuższego czasu. Premiera kolejnej z ponad 20 już gier kultowej serii Need for Speed została zapowiedziana na jesień, ale o produkcji wiemy już całkiem sporo.

Rąbka tajemnicy na temat samej gry Electronic Arts zdradziło już kilka dni temu. Twórcy pokazali wtedy zwiastun Need for Speed: Heat i zapowiedzieli, że nie zamierzają ukrywać lootboxów (dodatkowo płatnych skrzynek z wyposażeniem) ani innego typu płatności w grze. Ani w momencie premiery, ani później w ramach aktualizacji.

Oto oficjalny gameplay Need for Speed: Heat

Teraz na targach Gamescom EA zaprezentowało pierwszy gameplay gry. Film trwa 3,5 minuty i jest zbiorem wielu fragmentów z rozrywki, które dobrze pokazują możliwości nadchodzącej gry.

 

Gracz zostaje przeniesiony do miasta Palm City, gdzie bierze udział w zorganizowanych zawodach. Nocami przenosi się za to do nielegalnego światka, gdzie rywalizuje w nielegalnych rajdach ulicznych kończących się często policyjnymi pościgami.

Gra zachwyca przede wszystkim świetną grafiką choć nie tylko. Twórcy obiecują również duże możliwości personalizacji i tuningu samochodów oraz możliwość modyfikacji własnego awatara.

Aplikacja NFS Heat Studio już dostępna

Co więcej, twórcy nie tylko pokazali gameplay, ale również zaprezentowali darmową aplikację na smartfony z Androidem i iOS. NFS Heat Studio, bo tak nazywa się program pozwala przede wszystkim na przeglądanie samochodów i dostosowanie ich parametrów w grze.

Auta będzie można tuningować i personalizować z poziomu smartfonu, a więc również w momecie, gdy nie mamy dostępu do konsoli lub komputera. Co więcej, każdego tygodnia ma czekać na graczy pakiet nowych samochodów do modyfikacji. Odblokowanie ich wymaga wykorzystania punktów postępu, które otrzymać można za modyfikacje posiadanych aut, tworzenie nowych winyli i prace nad swoją kolekcją.

NFS: Heat - aplikacjaNFS: Heat - aplikacja fot. screen NFS: Heat

Aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play i App Strore. Zabawę można zacząć więc już teraz, a po zakupie gry przenieść swoje samochody do Need for Speed Heat za pomocą konta EA. 

Znamy ceny Need for Speed: Heat

Premiera gra ustalona została na 8 listopada 2019 roku, ale już teraz można zamówić własną kopię (cyfrową) w przedsprzedaży. Ceny gry na PlayStation 4, Xbox One i PC prezentują się następująco:

  • PC - 249,90 zł - wersja standardowa
  • PC - 289,90 zł - wersja specjalna
  • PS4 - 289 zł - wersja standardowa
  • PS4 - 329 zł - wersja specjalna
  • Xbox One - 288,99 zł - wersja standardowe
  • Xbox One 328,99 zł - wersja specjalna

Więcej informacji prosto z targów Gamescom 2019 znajdziecie w TYM miejscu.

Oto aplikacje mobilne, które pomogą ci chronić dane:

Zobacz wideo
Więcej o: