World of Warcraft Classic - o północy premiera specjalnej wersji gry

27 sierpnia minutę po północy udostępniona zostanie nowa wersja World of Warcraft Classic. Niecierpliwi mogą odwiedzić także serwis Battle.net gdzie trwa pre-load gry.
Zobacz wideo

Już tylko kilka godzin pozostało fanom gry World of Warcraft Classic do premiery specjalnej wersji popularnej gry komputerowej. Co ciekawe, w nowej edycji usunięty został limit posiadanych postaci.

Premiera World of Warcraft Classic już 27 sierpnia o godzinie 00:01

Do tej pory w World of Warcraft Classic gracz mógł mieć maksymalnie trzy postaci przypisane na jedno konto. Premierowa edycja gry usuwa ten limit. Studio Blizzard Entertainment w komunikacie cytowanym przez portal wccftech.com podało, że ułatwienie to dotyczy graczy ze Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej.

Od teraz gracze będą mogli utworzyć do dziesięciu postaci w jednej krainie, co daje łącznie pięćdziesięciu bohaterów, którzy mogą zostać przypisani do jednego konta. Produkcja dostępna będzie od 27 sierpnia od godziny 00:01 czasu polskiego.

World of Warcraft Classic. Tworzą się kolejki na nawet 10 tysięcy graczy

World of Warcraft Classic będzie dostępne w ramach standardowego abonamentu. Projekt już cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy, dlatego Studio Blizzard Entertainment ostrzega, że mogą tworzyć się kolejki do nawet 10 000 graczy - dotyczy to zwłaszcza PvP Herod i Shazzrah. Dla użytkowników udostępnione zostały także nowe serwery, na których nie przewiduje się takiego ruchu, są to: Stalagg i Gehennas.

Dostęp do WoW Classic można uzyskać poprzez aplikację Battle.net. Wystarczy pobrać aplikację i z listy po lewej stronie wybrać kategorię World of Warcraft. W menu pojawi się opcja Classic, po wybraniu aktywnego konta można zainstalować grę.

 
Więcej o: