DiRT Rally za darmo na Humble Bundle. Akcja promocyjna skończy się już w niedzielę

Platforma Humble Bundle przygotowała miłą niespodziankę dla fanów gier wyścigowych - na stronie Humble Store można zgarnąć za darmo popularną grę DiRT Rally, która swoją premierę miała w 2015 roku.
Zobacz wideo

Grę DiRT Rally można dodać do swojej biblioteki za darmo tylko przez ograniczony czas - promocja ta zakończy się 1 września o godzinie 19:00 czasu polskiego.

DiRT Rally za darmo na Humble Bundle. Jak odebrać grę za 0 zł?

Żeby odebrać grę DiRT Rally za darmo, należy wejść na stronę internetową promocji Humble Freebie, kliknąć przycisk "Get the game", zapisać się do newslettera sklepu, zalogować się na swoje konto i umieścić ją w koszyku, klikając "Get it now". Po wypełnieniu tej procedury, na podany adres mailowy zostanie wysłany klucz aktywacji, którego można użyć na platformie Steam. 

DiRT Rally - realistyczna gra dla miłośników wyścigów

DiRT Rally to gra wyścigowa stworzona przez firmę Codemasters Software. Produkcja ta stawia na realizm, który odczuwalny jest przede wszystkim w modelu jazdy. DiRT Rally daje graczom możliwość wyboru spośród ponad 40 pojazdów podzielonych na klasy i szansę na odbycie ekscytującego wyścigu na jednej spośród 72 tras w takich miejscach jak Walia, Grecja, Szwecja, Finlandia czy Monte Carlo. 

Więcej o: