Gwint - CD Projekt RED zapowiedział nowy dodatek do gry od już na początku października

CD Projekt RED opublikował pierwsze zapowiedzi dodatku do gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana. Rozszerzenie o nazwie Żelazna Wola zawierać będzie 80 nowych kart i trafi na rynek na początku października.
Zobacz wideo

Gwint: Wiedźmińska gra karciana to gra fantasy, która zadebiutowała na rynku w 2015 roku. Wydał ją CD Projekt RED. Gwint odniósł wielki sukces i zyskał sporą rzeszę fanów, co sprawiło, że polskie studio zdecydowało się wydać nowy dodatek.

CD Projekt RED. Premiera nowego dodatku na początku października

Jak podaje serwis gry-online.pl, CD Projekt RED zaprezentowało nowe rozszerzenie do Gwinta. Dodatek Iron Judgement (pol. Żelazna Wola) wejdzie na rynek 2 października i będzie dostępny na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Zamówienia przedpremierowa można składać już teraz.

 

Gwint - co wprowadzi nowe rozszerzenie do gry?

W skład dodatku wejdzie 80 unikatowych kart, które pozwolą na wprowadzenie nowych rozwiązań taktycznych. Wśród nich znajdować się będzie 21 neutralnych postaci, natomiast reszta będzie wzmocnieniem dostępnych w grze 6 talii. Rozszerzenie poświęcone będzie krwawej kampanii Radowida i pozwoli na wzięciu udziału w bitwach znanych z "Wiedźmina" Andrzej Sapkowskiego. 

Gwint: Wiedźmińska gra karciana 29 października będzie do kupienia na urządzeniach z systemem iOS. Do końca roku pojawi się na Androidzie. 

Więcej o: