Podaruj wrażenia - pomysły na oryginalny prezent dla faceta

Dzień Chłopaka tuż tuż. Kolejna para kolorowych skarpet, kubek z dedykacją, karnet na siłownię czy ubranie to już przeżytek, jeśli chodzi o prezenty. Każdy mężczyzna potrzebuje solidnej dawki mocnych wrażeń, mamy więc prezent idealny: przejażdżkę szybkim autem, off road w trudnych warunkach, a może wyścig? Sprawdź i wybierz idealny prezent!

Jazda samochodem po torze

Przejażdżka Lamborgini po torzePrzejażdżka Lamborgini po torze Fot. katalog marzeń, materiały partnera

Mężczyźni niezależnie od wieku marzą o szybkich, sportowych samochodach. Z wiekiem pragnienie to narasta, na szczęście można w prosty sposób spełnić to marzenia i z okazji urodzin, imienin, rocznicy czy Dnia Chłopaka wykupić mężczyźnie przejażdżkę po torze ulubionym autem. Tor to najlepsze miejsce, by poznać pełne możliwości samochodu, bez żadnych ograniczeń w postaci znaków, świateł czy przeszkód.

Lamborgini, Nissan GTR, Ferrari, Subaru Impreza, Porsche, Ford Mustang, BMW, Aston Martin, KTM X i wiele innych aut czeka! Poczuj się jak bohater filmu "Szybcy i Wściekli", uliczny chuligan, i zachwyć się możliwościami perełek motoryzacji. Prezent w postaci przejażdżki autem to gwarancja unikalnych wspomnień i dużej dawki motoryzacyjnej przyjemności.

Wykupić można jazdę jako kierowca lub jako pasażer i wybrać od 1 do 8 okrążeń po torze. Przeżyj nieziemską przygodę, zapewnij sobie lub obdarowanej osobie niesamowitą adrenalinę i poznaj moc silnika.

Jazda off-road

Jazda off-roadJazda off-road Fot. katalog marzeń, materiały partnera

Prezent dla miłośnika ekstremalnych przygód? Zdecydowanie jazda off-road – trudna, niebezpieczna, emocjonująca. To prawdziwe wyzwanie dla osób żądnych przygód. Trasa wiodąca przez las, piach i błoto nie pozwoli ubraniom zbyt długo pozostać czystymi, jednak w czasie jazdy nie zabraknie okrzyków radości, śmiechu i adrenaliny! Pod okiem instruktora mamy okazję przeżyć przygodę życia.

Wybraliśmy dla was kilka ofert jazdy off-road, na niektóre trasy istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej.

Pojedynek aut - poczuj maksymalną adrenalinę

Pojedynek autPojedynek aut Fot. katalog marzeń, materiały partnera

Uwielbiasz film "Szybcy i Wściekli"? Nie wyobrażasz sobie nie obejrzeć wyścigów Formuły 1? Jesteś fanem Roberta Kubicy? Teraz możesz wejść w jego skórę! Dla miłośników motoryzacji, ostrego przyspieszenia, solidnej dawki adrenaliny i fanów rywalizacji mamy coś specjalnego – pojedynek za kierownicą dwóch dynamicznych aut! Każdy miłośnik warkotu silnika znajdzie tu coś dla siebie! Voucher na przejazd dwoma samochodami to szansa na porównanie w bezpiecznych warunkach dwóch bolidów i ich możliwości na torze.  

Więcej o: