GTA San Andreas do pobrania za darmo. Wspaniały prezent od Rockstar dla fanów gry

GTA San Andreas jest dostępna do pobrania za darmo za pośrednictwem Rockstar Games Launcher. To gratka dla fanów serii Grand Theft Auto. Oferta ma jednak ograniczenia czasowe.
Zobacz wideo

Prezent od Rockstar Games Launcher na pewno zainteresuje licznych fanów serii GTA. Studio zdecydowało się wypuścić darmową wersję gry dostępną do pobrania na ich stronie. Należy się jednak spieszyć, gdyż oferta będzie dostępna z ograniczeniem czasowym.

GTA San Andreas. Jak pobrać grę? Warunki techniczne

Aby pobrać GTA San Andreas należy wejść na stronę Rockstar Games Launcher i nacisnąć "Pobierz dla systemu Windows". Gra będzie dostępna jednak dopiero po zalogowaniu się na stronie producenta.

GTA San Andreas zadebiutowało na rynku gier w 2004 roku, więc nie posiada zaawansowanych wymagań technicznych. Gra bez problemu zadziała na bardziej wiekowym sprzęcie, a nawet laptopach biznesowych. Wymagany jest co najmniej procesor Pentinum III, 256 MB pamięci RAM i karta graficzna GeForce 3.

GTA VI. Kiedy premiera nowej edycji kultowej gry?

Fani z niecierpliwością oczekują na premierę kolejnej edycji kultowej serii. Poprzednia wersja została wydana w 2013 roku i do dziś cieszy się wielką popularnością. Rockstar Games Launcher nie zdradza jednak, kiedy możemy spodziewać się premiery gry. Jak sugeruje serwis gry.wp.pl, GTA VI premierę będzie mieć w 2021 i zostanie wydana na PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett.

Seria Grand Theft Auto istnieje od 1997 roku i posiada 7 edycji, nie wliczając w to dodatków. Poszczególne serie nie są ze sobą powiązane, a ich fabuła skupia się wokół amerykańskiego półświatka. GTA do dziś wzbudza wiele kontrowersji ze względu na brutalność oraz wzbudzanie agresji u graczy. 

Czytaj także: GTA VI nie w dwóch, a w trzech miastach? Do gry może powrócić słynne Los Santos

Więcej o: