Znamy obsadę dubbingu Cyberpunk 2077. Michał Żebrowski podłoży głos pod Keanu Reevesa

Premiera gry Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami. CD Projekt podgrzewa atmosferę, ujawniając co jakiś czas kolejne hitowe informacje. Po Keanu Reevesie do obsady gry dołącza Michał Żebrowski, Lidia Sadowa oraz Kamil Kula.
Zobacz wideo

Gdy CD Projekt wypuszczał w czerwcu zwiastun swojej nowej gry Cyberpunk 2077, w którym ku zdziwienie wszystkich wystąpił Keanu Reeves, to akcje spółki skoczyły w górę. Michał Żebrowski może nie ma takiej mocy, ale to wciąż uznana marka na polskim rynku. Nie użyczył głosu do serii Wiedźmin, największego hitu polskiego studia gier, mimo że grał go w serialu. Serial zebrał słabe recenzje, ale Żebrowski był jedynym jego jasnym elementem (może obok Jaskra, granego przez Zbigniewa Zamachowskiego). Szansę na współpracę z CD Projekt pojawiła się teraz. Michał Żebrowski podłoży głos pod postać Johnny’ego Silverhanda, czyli postaci granej przez Keanu Reevesa.  

Główny bohater o wdzięcznym imieniu V będzie miał jeden z dwóch głosów: Lidii Sadowej lub Kamila Kuli, w zależności od tego jakich wyborów dokonamy na początku, podczas tworzenie postaci. Zarówno Sadowa jak i Kula pracowali już z CD Projekt przy grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Kamila Kulę można było usłyszeć w Gwiezdnych Wojnach jako Generała Huxa czy w Marvel Cinamatic Universe – w Czarnej Panterze użyczył głosy głównego bohaterowi. Lidia Sadowa to z kolei głos Elsy z Krainy Lodów, Tauriel z Hobbita czy Maz Kanaty z Gwiezdnych Wojen. 

Cyberpunk 2077 to kolejny wielki hit od CD Projekt RED 

Polskie studio po sukcesie Wiedźmina postanowiło udowodnić, że potrafią tworzyć także inne gry. Tym razem na licencji fabularnej gry RPG Cyberpunk, popularnej gry z przełomu lat 80. i 90. Gra jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji na rynku. Jej premiera zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 roku.  

Więcej o: