Hulajnogi elektryczne - czy warto? Modele w różnych przedziałach cenowych

Hulajnogi elektryczne w ostatnim czasie cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. Szczególnie w miastach, gdzie stają się alternatywą dla rowerów, samochodów i komunikacji miejskiej. Czy warto wejść w posiadanie hulajnogi elektrycznej? Jakie ma zalety? Wybraliśmy modele z 3 półek cenowych.

Hulajnoga elektryczna - czy warto?

Jazda na hulajnodze to doskonała alternatywa dla innych sposobów komunikacji. Hulajnogi są poręczne i pozwalają szybko przemieścić się w wybrane miejsca, omijając korki. Podbiły serca zarówno dzieci, jak i dorosłych, szczególnie modele elektryczne. Jazda na tradycyjnej hulajnodze wymaga od osoby prowadzącej wysiłku, należy utrzymać prawidłową postawę. W przypadku hulajnogi elektrycznej pojazd napędzany jest silnikiem i gwarantuje wygodne poruszanie się po płaskich powierzchniach. Wystarczy stanąć na desce i uruchomić sprzęt.

Hulajnoga elektryczna to najlepsze rozwiązanie dla osób dbających o środowisko i ceniących sobie czas spędzony na świeżym powietrzu. Pojazd nie zajmuje dużo miejsca, łatwo przechowywać go w garażu czy mieszkaniu.

Hulajnoga elektrycznaHulajnoga elektryczna Fot. shutterstock

Zalety hulajnogi elektrycznej

  • omijanie korków
  • ekonomiczny pojazd
  • oszczędność pieniędzy (nie płacimy za paliwo czy bilety komunikacji miejskiej)
  • brak problemów z parkowaniem
  • nie zanieczyszcza powietrza
  • nie wymaga uprawnień

Kupując hulajnogę warto zwrócić uwagę na jej prędkość, czas pracy urządzenia oraz czas ładowania. Ceny hulajnóg elektrycznych rozpoczynają się od 400 złotych wzwyż. Wybraliśmy dla Was modele w 3 wariantach cenowych, na pewno wybierzesz idealną dla siebie.

Modele do 1000 złotych:

Modele do 1500 złotych:

Hulajnogi elektryczne do 2200 złotych:

Więcej o: