PlayStation z promocjami w kinach i restauracjach. Rabaty dla abonentów PS Plus

Sony rusza z programem PlayStation Rewards, czyli zniżkami dla osób, które subskrybują PS Plus. Promocja pozwoli nam kupić taniej bilety do kina w sieci Helios lub zamówić jedzenie ze zniżką na pyszne.pl
Zobacz wideo

PlayStation Plus Rewards, to wyjście z promocjami poza PS Store. Sony podjęło współpracę z różnymi partnerami, dzięki czemu mogą zaoferować swoim abonentom ciekawe zniżki. Oferty będą dostępne przez ograniczony czas,ale raczej nie trzeba się specjalnie śpieszyć – aktualne zniżki będą działały przez najbliższe pięć miesięcy. Posiadając subskrypcję PlayStation Plus możemy skorzystać z następujących promocji: 

  • 15 proc. zniżki na bilety w standardowej cenie w kinach Helios 
  • 15 proc. zniżki przy zamówieniu za min. 320 zł w sklepie AboutYou 
  • 14-dniowy okres próbny do Pakietu Start dla każdego, kto nie posiada konta w Player.pl 
  • 5 zł zniżki przy zamówieniu bez min. kwoty zamówienia na pyszne.pl 

Ze zniżek może skorzystać nawet kilkaset tysięcy osób, ponieważ liczba sprzedanych w Polsce konsol PS4 przekroczyła już jeden milion egzemplarzy.

PlayStation Plus to abonament na rozgrywkę wieloosobową 


Początkowo rozgrywka online na konsolach Sony nie była płatna. Z czasem jednak japońska firma poszła drogą obraną przez Microsoft przy Xboxie. Wprowadzono abonament PS Plus, który pozwala na grę online. By zachęcić graczy, Sony abonentom co miesiąc udostępnią do pobrania różne gry. Nie są to jednak małe produkcje, a raczej znaczące tytuły AAA. Koszt subskrypcji na miesiąc to od majowej podwyżki 37 zł. Za abonament na trzy miesiące zapłacimy 100 zł, a cena za rok gry to 240 zł. PlayStation Plus Rewards to kolejny element promocyjnej ofensywy od Sony. W ostatnim czasie w PS Store jednocześnie dostępne były aż cztery promocje na różne produkcje.

Więcej o: