25 tys. komiksów za darmo. Marvel Unlimited z bezpłatnym abonamentem do końca roku

Marvel Unlimited to platforma z komiksami. Dostęp do niej można wykupić w formie subskrypcji. Do końca roku można testować serwis za darmo.
Zobacz wideo

Marvel Unlimited to serwis dla każdego fana komiksów. W jednym miejscu zgromadzono ponad 25 tysięcy komiksów. Usługa działa w najpopularniejszym w ostatnich modelu działalności, czyli subskrypcji. W ramach miesięcznego abonamentu, którego koszt wynosi 9,99 dolarów uzyskujemy dostęp do ogromnej bazy komiksów. Ich czytanie jest możliwe oczywiście przy użyciu wygodnej dedykowanej aplikacji, które jest dostępna także na urządzeniach mobilne z systemem Android oraz iOS. Niestety, komiksy dostępne są tylko w języku angielskim, ale miłośnicy tej formy rozrywki, już od lat są przyzwyczajeni do czytania w obcym języku, ponieważ nasz rynek nie oferował zbyt szerokiego wyboru w rodzimej mowie.

Marvel Unlimited za darmo do końca roku

Dla każdego fana komiksu, dostęp do Marvel Unlimited to absolutny must have. Dla nieprzekonanych, którzy wolą fizyczny kontakt z książkami, jest to doskonała okazja by przetestować platformę zupełnie za darmo. Co ważne, darmowy dostęp do serwisu jest ofertą zarówno dla nowych użytkowników, jak i tych powracających. Żeby go uzyskać, należy przy zakupie abonamentu wpisać kod TARGETMU2019.

Jak to bywa przy takich okresach testowych, do konta trzeba podpiąć kartę, by móc wykupić subskrypcję. Marvel liczy, że zostaniemy z platformą na dłużej (albo chociaż zapomnimy wyłączyć abonament). Dlatego warto ustawić sobie przypomnienie, by z nowym rokiem anulować automatyczną płatność. Można także od razu po wykupieniu subskrypcji odpiąć kartę, wtedy na pewno unikniemy przedłużenia, ale jeśli platforma przypadnie nam do gustu, proces podpinania karty będzie trzeba przejść jeszcze raz.

Więcej o: