Apple TV+ rusza od 1 listopada. Rok darmowej subskrypcji dla posiadaczy nowych urządzeń Apple

Apple TV+ stratuje 1 listopada i będzie dostępny za 24,99 zł miesięcznie. Potentat przygotował jednak specjalną promocję dla osób, które niedawno kupiły urządzenia Apple. Otrzymają one roczną subskrypcję za darmo.
Zobacz wideo

Apple TV+ ma w najbliższym czasie rzucić rękawicę największym platformom streamingowym, czyli Netfliksowi oraz HBO GO. Z tego względu firma na wszelkie sposoby próbuje przekonać do usługi nowych użytkowników. Apple TV+ będzie dostępny w przystępnej cenie, ponadto, osoby, które niedawno kupiły iPhone'a, iPada lub inne urządzenie Apple otrzymają darmowy roczny dostęp do serwisu VOD. Informujemy, jak z tego promocji skorzystać.

Apple TV+ przez rok za darmo. Dla kogo oferta?

Rok darmowej subskrypcji dotyczy wszystkich osób, które po 10 września 2019 r. zakupiły zarówno urządzenia mobilne firmy, jak i komputer Mac. Po 1 listopada br. będą one mogły skorzystać ze specjalnej oferty. Uruchomienie subskrypcji jest banalnie proste. Należy nacisnąć opcję "Skorzystaj z 1 roku bezpłatnie", która pojawi się na ekranie aplikacji. Należy pamiętać, że trzeba posiadać najnowszą wersję systemu. Z usługi może skorzystać maksymalnie sześć osób dodanych do specjalnej chmury.

Apple TV+ rusza 1 listopada. Ile wynosi koszt dostępu dla zwykłych użytkowników? Co będziemy mogli obejrzeć?

Standardowa cena za dostęp do usługi wyniesie 24,99 zł, co będzie wydatkiem porównywalnym z wykupieniem dostępu do Netfliksa czy HBO GO. Stosunkowo niska cena może wynikać z tego, że 12 listopada rusza kolejna platforma streamingowa - Disney +. 

W dniu startu usługi będziemy mogli obejrzeć serial "The Morning Show", w którym wystąpi Jennifer Aniston oraz Reese Witherspooon. W kolejnych miesiącach w serwisie pojawią się takie seriale jak "Amazing Stories" czy "See". Twarzami Apple TV+ są Steven Spielberg oraz Oprah Winfrey, która stworzy serię dokumentów o tematyce zdrowia psychicznego czy molestowania seksualnego.

Dowiedz się więcej: Poznaliśmy szczegóły HBO Max, platforma zadebiutuje w maju. Netflix może drżeć ze strachu

Więcej o: