Apple TV+ w Polsce już działa. 7 dni za darmo dla każdego. Jak skorzystać?

1 listopada oficjalnie wystartował serwis Apple TV+, który ma konkurować z takimi usługami, jak Netflix czy Prime Video. Miesięczny abonament kosztuje 24,99 zł, ale każdy może skorzystać z darmowego 7 dniowego okresu próbnego. Jak to zrobić?
Zobacz wideo

Apple TV+ to nowy serwis streamingowy z ekskluzywnymi filmami i serialami wyprodukowanymi prze firmę z Cupertino. Usługa właśnie wystartowała i mogą z niej skorzystać zarówno posiadacze sprzętów Apple - za pośrednictwem aplikacji TV, jak również inne osoby - w przeglądarce internetowej.

Apple TV+ - co w ofercie?

Na start w ofercie Apple TV+ dostępny jest m.in. serial "The Morning Show", który opowiada o kulisach powstawania porannego programu telewizyjnego. W produkcji Jennifer Aniston i Reese Witherspoon wcielają się w role prezenterek telewizji śniadaniowej. Na ekranie towarzyszy im również Steve Carell.

Drugą dużą produkcją jest serial "See" z Jasonem Momoą. Opowiada on o postapokaliptycznym świecie, w którym ludzkość straciła zmysł widzenia. Każdy odcinek tej produkcji kosztował aż 15 mln dolarów.

Pozostałe seriale i filmy dostępne już od dziś w ofercie Apple TV+ to:

  • "Dickinson";
  • "For All Mankind"
  • "Ghostwriter"
  • "Helpsters"
  • "Snoopy in Space"
  • "Oprah’s Book Club"
  • "The Elephant Queen"

Apple TV+Apple TV+ Apple

Apple TV+ - jak skorzystać z darmowego okresu próbnego?

Miesięczny abonament za dostęp do Apple TV+ kosztuje 24,99 złotych. Każdy może jednak skorzystać z darmowego 7 dniowego okresu próbnego. Aby to zrobić, należy wejść na stronę tv.apple.com i założyć konto użytkownika Apple ID (o ile go nie posiadamy). Niezbędne jest również podpięcie karty płatniczej.

Warto zaznaczyć, że Apple nie obciąży nas żadnymi kosztami, o ile wyłączymy subskrypcję przed upływem 7 dni. Jeśli o tym zapomnimy, zostaniemy obciążeni abonamentem za kolejny miesiąc korzystania z usługi. Jeśli więc zamierzacie skorzystać z oferty, to lepiej ustawcie sobie odpowiednie przypomnienie w telefonie.

Apple ma również specjalną ofertę dla tych, którzy po 10 września 2019 roku dokonały zakupy któregoś ze sprzętów firmy. Może być to zarówno iPhone, iPad, jak również MacBook czy też iMac. Osoby te mogą skorzystać z darmowej rocznej subksrypcji. Wystarczy, że uruchomią aplikację TV na jednym ze swoich urządzeń i wybiorą opcję "Skorzystaj z 1 roku bezpłatnie", która pojawi się na ekranie głównym.

Więcej o: