Sony ujawnia ofertę PlayStation na Black Friday. Promocje dotyczą nie tylko gier, ale i abonamentu

Black Friday już w przyszłym tygodniu, więc firmy już ujawniają promocje, jakie czekają na klientów z tej okazji. Sony zaprezentowało ofertę PlayStation dla USA, ale patrząc na lata poprzednie, do Polski trafi taki sam lub podobny zestaw.
Zobacz wideo

Black Friday przypada na pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. W tym roku najsłynniejsze promocje świata rozpoczną się więc 29 listopada. Kilka dni później startuje z kolei Cyber Monday, kiedy promocje tradycyjnie wprowadzają mniejsze sklepy internetowe. Ten dzień przypada na 2 grudnia. Wiele sklepów już teraz podało swoje oferty, tak by klienci mogli przygotować się na zakupy. W RTV Euro AGD promocje trwają już od początku listopada i oprócz stałej listy produktów, w sklepie pojawiają się co 24 godziny oferty dnia. W Media Markt, po uprzedniej rejestracji do Klubu, można dostać 40 zł na zakupy. Zawartość oferty na Black Friday podały również Komputronik, Vobis czy eMag, a rozszerzoną listę znajdziecie na naszej stronie.

Wyprzedaż z okazji Black Friday zapowiedział Xbox. Zniżki obejmą ponad 300 gier, konsole oraz spersonalizowanego pada. W związku z wydarzeniem X019 można kupić za 4 zł kwartalny abonament na Xbox Game Pass Ultimate, a promocja obowiązuje jeszcze przez cały Black Friday. Teraz swoją ofertą zaprezentował także największy konkurent konsoli Microsoftu.

Sony pokazuje przeceny na produkty PlayStation z okazji Black Friday. Ponadto już teraz można kupić taniej roczną subskrypcję na PS+

CD Keys już teraz umożliwia zakup rocznego abonamentu na PlayStation Plus ze 35 proc. zniżką. Przechodząc na ich stronę, można nabyć subskrypcję na 12 miesięcy za jedynie 169,59 zł, którą następnie można bez problemu aktywować w PSN. Ponadto płacąc z wykorzystaniem konta PayPal, cena spada o kolejne kilka złotych, do 166,20 zł. To oszczędność około 70 zł (Sony sprzedaje abonament w cenie 240 zł/12 msc).

Pojawiła się też oficjalna oferta PlayStation na Black Friday. Co prawda dotyczy ona Stanów Zjednoczonych, ale w poprzednich latach podobna oferta trafiała do Europy. Wyprzedaż rozpocznie się jeszcze weekendem, we wtorek 26 listopada i potrwa do poniedziałku 2 grudnia. W ramach promocji przeceniono gry, kontrolery, konsole i zestawy VR.

Promocje PlayStation na Black Friday:

  • Only on PlayStation PS4 Bundle (PS4 z grami The Last of Us: Remastered, God of War, Horizon Zero Dawn: Complete Edition)  199,99 dolarów (~ 800 zł) 
  • PlayStation 4 Pro - 299,99 dolarów (~ 1200 zł) 
  • PS VR Multi-game Bundle (PSVR z kamerą i kodami na: Astro Bot Rescue Mission, Skyrim VR, Resident Evil 7: Biohazard, Everybody’s Golf VR, PlayStation VR Worlds) - 199,99 dolarów (~ ?800  zł) 
  • PS VR Blood & Truth + Everybody’s Golf Bundle (PSVR z kamerą, 2x PS Move oraz grami) - 249,99 dolarów (~1000 zł) 
  • PS Gold Headset - 69,99 dolarów (~ 270 zł) 
  • DualShock 4 - 39,99 dolarów (~160 zł) 
  • Days Gone, Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition, MediEvil, Concrete Genie, MLB The Show 19 - 19,99 dolarów (~ 40 zł) 
  • PlayStation Hits - 9,99 dolarów (~ 40 zł) 
  • PlayStation Plus – abonament 25 procent taniej 
Więcej o: