Xbox organizuje Black Friday. Promocje na konsole, kontrolery i gry, m.in. Gears 5 i Borderlands 3

Z okazji Black Friday Microsoft zorganizuje wyprzedaż na produkty związane z ich konsolą. Promocja obejmie konsolę Xbox One, gry, personalizowany kontroler, a także tańszy abonament. Oferta startuje dla wszystkich 24 listopada, a dla abonenetów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass dostępna będzie trzy dni wcześniej.
Zobacz wideo

Black Friday jest tuż za rogiem i kolejne sklepy przedstawiają swoje promocje, tak by klienci mogli się przygotować i zaplanować wcześniej co kupią. Swoje promocje rozpoczął już RTV Euro AGD, a skład oferty promocyjnej podały m.in. Vobis, eMag czy OleOle!.

Sprawdźcie na naszej stronie, jakie sklepy przygotowały rabaty >>>

Na ten sam krok zdecydował się Microsoft, który podał część zawartości oferty z okazji Black Friday. Tradycyjnie wyprzedaże rozpoczynają się w pierwszy piątek po Świecie Dziękczynienia, które w tym roku przypada na 28 listopada, a więc Black Friaday odbędzie się 29 listopada. Zniżki na produkty związane z Xboxem będą dostępne już tydzień wcześniej, 24 listopada. Subskrybenci abonamentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass będą mogli z nich skorzystać już trzy dni wcześniej, od 21 listopada. Promocja z okazji Black Friday potrwa do 2 grudnia.

Promocje z okazji Black Friday obejmą konsole Xbox One, gry, a nawet spersonalizowane kontrolery

Microsoft przygotował rabaty, które będą obowiązywały nie tylko na jego platformie on-line, ale także w sklepach stacjonarnych takich sieci jak Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik oraz Neonet. Jak informuje worldofxbox.pl, polski portal poświęcony konsoli Microsoftu, promocje z okazji Black Friday obejmą ponad 300 gier, w tym Gears 5, Borderlands 3, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Call of Duty Modern Warfare, Red Dead Redemption 2, Star Wars Jedi: Upadły Zakon czy Need for Speed Heat. Znamy tylko część rabatów, ale wiadomo, że gry od Xbox Game Studios będą przecenione nawet o 50 proc., w tym:

  • Gears 5- 33 proc. taniej 
  • Forza Horizon 4 - 50 proc. taniej 
  • Sea of Thieves: Anniversary Edition - 50 proc. taniej 
  • State of Decay 2 - 50 proc. taniej 
  • Hellblade: Senua’s Sacrifice - 50 proc. taniej 

W Black Friday taniej kupicie również konsole Xbox One, których cena spadnie o 150 dolarów, czyli mniej więcej 600 zł. Promocja obejmuje także niedawną niespodziankę pokazaną na konferencji X019, czyli trzymiesięczny abonament na Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł. Ponadto Microsoft przygotował przeceny na zakup spersonalizowanego pada w programie Xbox Design Lab.

Więcej o: