PlayStation ujawniło darmowe gry na grudzień. W PS+ do pobrania duży hit i gra energetyka Monster

Zbliża się nowy miesiąc, a więc czas na ogłoszenie nowych gier do pobrania za darmo w PlayStation Plus. W grudniu do biblioteki PS+ bezpłatnie będzie można dodać Titanfall 2 oraz Monster Energy Supercross - The Official Videogame. Oba tytuły dostępne będą od 3 grudnia.
Zobacz wideo

PlayStation ujawniło kolejne dwie gry, w które za darmo będą mogli zagrać posiadacze abonamentu PS+. W listopadzie do oferty trafiło Nioh, czyli opowieść o japońskim samuraju oraz Outlast 2, hitowy survival horror. Gry można pobrać do 3 grudnia, do 11:00. Wtedy Sony udostępni abonentom PS+ kolejne dwie produkcje, ostatnie w tym roku. Poznaliśmy już ich tytuły. Co ciekawe, informacja pojawiła się najpierw na stronie polskiego oddziału PlayStation, skąd szybko zniknęła. Wyszła już jednak oficjalna zajawka grudniowej zawartości subskrypcji. Od przyszłego wtorku gracze będą mogli dodać do swojej biblioteki:

  • Titanfall 2 
  • Monster Energy Supercross – The Official Videogame
 

Titanfall 2 to sieciowa strzelanka, która ukazała się trzy lata temu. Grę stworzyło studio Respawn Entertainment, odpowiedzialne także za najnowszą produkcję z Uniwersum Gwiezdnych Wojen. Pierwsza część wyszła tylko na PC i konsole z rodziny Xbox, ale okazała się takim hitem, że jej kontynuacja trafiła także na PlayStation. Produkcja na Metacritic zgarnęła doskonałe oceny, które w zależności od platformy wahają się między 86 a 89 punktami na 100.

Druga z gier, Monster Energy Supercross – The Official Videogame, nie jest aż tak hitowym tytułem. Produkcja pojawiła się przed rokiem i na metacritic otrzymała 67 na PS4 i 69 na Xboxa One. To pozycja głównie dla fanów wyścigów, szczególnie tych na jednośladach.

PlayStation Plus w Black Friday 2019 tańsze o 25 proc. taniej 

Jeśli planujecie wykupić abonament PlayStation Plus to warto zadać sobie pytanie: kiedy jest Black Friday? Największe promocje są organizowane 29 listopada. Sony jednak rozpoczęło swoje wyprzedaże już wcześniej, a pełna ofertę możecie sprawdzić na naszej stronie. Jednym z jej elementów jest 25 proc. przeceny na subskrypcję PS+. Znacznie lepszą ofertę przygotował Microsot. Dostęp do Xbox Game Pass Ultimate na trzy miesiące można kupić za 4 zł (sic!).