Black Friday 2019. Apple rozdaje do 800 zł za zakupy. Darmowy grawerunek na etui do Apple AirPods

Kiedy rozpoczyna się Black Friday, to cały internet wrze od promocji. Wiele sklepów decyduje się na udostępnienie swojej oferty promocyjnej już wcześniej. Apple nie dołączył do tego grona, ale poinformował, że podczas czterech Dni Okazji za zakupy będzie można otrzymać karty podarunkowe o maksymalnej wartości.
Zobacz wideo

Kiedy Black Friday pojawił się jako tradycja, Amerykanie oszaleli na jego punkcie. Z czasem zwyczaj rozszerzył się też na inne kraje i obecnie jest już powszechnie znany na całym świecie. Promocje w ten dzień przypadają na piątek po Święcie Dziękczynienia, która ma miejsce w każdy czwarty czwartek października. Black Friday 2019 rozpoczyna się w związku z powyższym już jutro, 29 listopada. Jest to doskonały czas, by zrobić zakupy pod choinkę, ponieważ rabaty sięgają kilkudziesięciu procent. W inny sposób klientów do zakupów planuje zachęcić Apple.

W Black Friday 2019 Apple rozdaje karty podarunkowe o wartości nawet 800 zł

Za zakupy w Apple Store można otrzymać kartę podarunkową o wartości do 800 zł. Warunkiem jest zakupienie produktów giganta z Cupertino ze specjalnej listy, która pojawi się już jutro. Wyprzedaż została ochrzczona mianem Dni Okazji Apple i potrwa do poniedziałku 2 grudnia. Apple zaznacza, że wartość bonusu za zakupy jest zależna od urządzeń, które zdecydujemy się nabyć w ciągu tych czterech dni. Firmie zależy, by nikt nie zapomniał o promocji, dlatego na witrynie internetowej można szybko dodać wydarzenie do kalendarza.

Apple założyło też specjalną stronę “Najweselszych Świąt” z produktami na na Boże Narodzenie. Wśród ofert znajdziemy słuchawki Apple AirPods z etui, na którym firma za darmo wykona grawerunek. Można także zdecydować się na eleganckie pakowanie z białą wstążką i bilecikiem. Jeśli zamówimy urządzenia przez internet, to możemy liczyć na bezpłatną dostawę (gwarantowaną przy zakupach za min. 170 zł, ale tę wartość przekracza zdecydowana większość produktów z Apple Store).