Tomasz Zubilewicz zapowiada pogodę w Death Stranding. Playstation reklamuje najnowszą grę Hideo Kojimy

Death Stranding ma kolejną gwiazdę w obsadzie. Polski oddział PlayStation zaangażował w reklamę najnowszej gry Hideo Kojimy Tomasza Zubilewicza.
Zobacz wideo

Death Stranding miało premierę w zeszłym miesiącu, ale machina promocyjna dopiero się rozkręca. Tytuł to produkcja Hideo Kojimy, co już samo w sobie robi wokół niej szum, ponieważ twórca ten cieszy się zasłużoną sławą. Japończyk nawet odwiedził Warszawę i CD-Projekt, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, ze gra będzie w języku polskim. Kolejnym elementem, który skutecznie przyciągał graczy i nie tylko, jest imponująca obsada aktorska. Główny bohater jest grany przez Normana Reedusa, znanego przede wszystkim z The Walking Dead, a oprócz niego w produkcji występują Mads Mikkelsen i Guillermo del Toro. Do tych gwiazd dołącza kolejna, ale znana raczej tylko na naszym polskim podwórku.

Tomasz Zubilewicz reklamuje Death Stranding

I robi to co potrafi najlepiej, czyli zapowiada pogodę w postapokaliptycznym świecie. Tomasz Zubilewicz zapowiada grę z charakterystycznym dla niego humorem, w którym nie brakuje trochę cięższych gatunkowo żartów, które idealnie pasują do nieprzyjaznego środowiska z Death Stranding.

To nie pierwszy raz, kiedy PlayStation zatrudnia do reklamy gier postacie z zupełnie innych środowisk, ale powszechnie rozpoznawalne i uważane już za ikoniczne. Dwa lata temu polski zwiastun Horizon Zero Dawn swoim komentarzem okrasiła Krystyna Czubówna.

 

Jak widać na powyższych materiałach wideo, obie postacie zostały wykorzystane w swoich klasycznych rolach. Na podobny krok zdecydował się Netflix, zatrudniając Magdę Gessler do promocji 6. sezonu Orange is the New Black. W spocie trafia ona do więzienia, gdzie przeprowadza rewolucję kantyny. 

Więcej o: