W najbliższy weekend będzie można zagrać za darmo w Fallout 76. Pełna będzie tańsza o połowę

Bethesda udostępni Fallout 76 za darmo w najbliższy weekend. Gry jednak nie będzie można pobrać, a jedynie przetestować w ograniczonym trybie. Dla tych, którym produkcja się spodoba, producent przygotował promocję, grę będzie można kupić za połowę ceny.
Zobacz wideo

Weekend według Bethesda trwa trochę dłużej, tak żeby gracze mieli szansę przekonać się do gry. W Fallout 76 będzie można za darmo zagrać przez cztery dni, od 12 grudnia od godziny 17:00 do 16 grudnia do 18:00. Bethesda nazwała akcję weekendem bezpłatnej próby. Za darmo nie przetestujemy jednak całej zawartości gry, ponieważ firma nie udostępni zawartości z dodatku Wastelanders. Pozostałe elementy, z podstawowej wersji gry, będą już jednak w pełni do dyspozycji dla graczy. Darmowy Fallout 76 będzie dostępny na PC oraz na konsole (ale w tym przypadku, należy być posiadaczem abonamentu Xbox Gold lub PlayStation Plus). 

Ponadto w tym samym czasie Bethesda przygotował promocję na pełną wersję produkcji. Wszyscy ci, którzy wkręcili się w rozgrywkę, będą mogli nabyć produkcję z 50 procentowym rabatem. Oczywiście postępy z darmowej rozgrywki, zostaną zapisane i w przypadku zakupienia Fallout 76 oraz kontynuowania rozgrywki na tym samym koncie, będzie można rozpocząć przygodę w tym samym miejscu, w którym ją skończyliśmy.

Fallout 76 z dodatkowym wydarzeniem w weekend

Bethesda nie zapomniała także o wiernych fanach, którzy produkcję nabyli już wcześniej. Dla nich także przygotowano niespodzianki w Fallout 76. W tym samym czasie, od czwartku do poniedziałku, w grze będzie obowiązywało wydarzenie podwójnych punktów doświadczenia we wszystkich trybach gry. To pozwoli na szybsze awanse w trakcie wykonywania zadań, eksploracji czy pojedynków w Nuclear Winter. To więc doskonały czas, by poświęcić weekend na grę w Fallout 76, niezależnie czy rozegraliście w postapokaliptycznym świecie już dziesiątki godzin, czy dopiero się do tego zbieracie. 

Więcej o: