Promocje Sony na święta. Duże zniżki na PlayStation 4, pady, gry, głośniki i słuchawki

Sony na święta zorganizowało dużą promocję. Żeby się nie pogubić w promocjach, uruchomiono dedykowane strony, które ułatwią zakup prezentu. Zniżki obejmują konsole PlayStation 4, gry, kontrolery, słuchawki czy głośniki bezprzewodowe.
Zobacz wideo

Elektronika to od lat doskonały pomysł na prezent. Szeroka gama produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Czasami jednak ciężko przedrzeć się przez gąszcz ofert i zdecydować, co będzie idealnie współgrać z choinką. Sony postanowiło ułatwić to fanom marki i stworzyło specjalne dedykowane podstrony. Dzięki temu można łatwiej nawigować pomiędzy ofertami i wybrać doskonały prezent. Znajdziemy więc podział według zainteresowań, zakładkę "Spraw sobie radość", prezenty dla kinomanów, fotografów i miłośników muzyki czy "Pomysły na prezenty". Warto sprawdzić całą ofertę pod tym adresem, bo promocja obejmuje słuchawki, głośniki bezprzewodowe, aparaty, telefony i wiele innych. 

 

Sony urządza też promocję na PlayStation 4

Fani gier wideo dostali Przewodnik PlayStation na święta, czyli po prostu stronę dedykowaną konsoli Sony. Tutaj także wprowadzono podział, który ułatwi wybór prezentów. Mamy oczywiście sprzęt, a PlayStation 4 można kupić już za 899 zł. Wyróżnione zostały gry, podzielone na kategorie "Gry roku na PS4", "Gry roku na PS VR" oraz "Najlepszy wybór dla dzieci i rodziny". Specjalną sekcję dostały produkcje z serii "PlayStation Hits", a część z nich została przeceniona jeszcze bardziej i takie Gran Turismo Sport czy God of War z zeszłego roku można kupić już za 59 zł.

Ponadto promocja obowiązuje w sklepach z elektroniką, do których przenosi nas strona PlayStation. Taniej produkty Sony można kupić w takich sklepach jak RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet i w Media Markt, gdzie także wyznaczono specjalny obszar "Sony.  Niesamowita oferta na święta".

Więcej o: