Maszynka hybrydowa marki Philips - OneBlade dla wrażliwej skóry - zapewnia komfort i precyzję

Kiedyś mężczyznom do golenia służyła brzytwa, która została wyparta przez maszynki z jednym, dwoma, a następnie trzema ostrzami. Nie zmienia to jednak faktu, że tradcyjne "jednorazówki" pochłaniają sporo czasu i pieniędzy, a efekty są krótkotrwałe i niezawsze zadawalające. Jaką maszynkę wybrać, aby golenie było jeszcze szybsze, bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Poznaj model hybrydowy marki Philips!

Jak łatwo i wygodnie pozbyć się niechcianego zarostu?

Golenie jest czynnością powtarzaną przez mężczyzn nawet kilka razy w tygodniu. Jak skutecznie i bardziej precyzyjnie pozbyć się zarostu, unikając zacięć i podrażnień skóry? Najlepszym sposobem, nie tylko pod względem skuteczności i delikatności, ale także wydajności, są maszynki elektryczne. Jeśli jesteś zwolennikiem gładkiej skóry pozbawionej owłosienia, na co dzień warto więc iść drogą najnowszych technologii i wybrać jedną maszynkę, która będzie ci służyła przez długi czas. Na jaki model golarki zatem się zdecydować?

philips maszynkaphilips maszynka mat. partnerów

Maszynka hybrydowa Philips OneBlade - czym się wyróżnia spośród innych wiodących marek?

Co jest wyjątkowego w maszynce Philips OneBlade? Produkt ten zyskał uznanie wśród mężczyzn, a nawet zyskał miano męskiego produktu roku! Została stworzona z myślą o precyzji i skuteczności, ale także o komforcie golenia, które zapewnia głowica łatwo przesuwająca się po skórze i bezboleśnie pozbywając się niechcianego zarostu. 

maszynka hybrydowa Philips One Blademaszynka hybrydowa Philips One Blade Fot. materiały partnerów

Co wyróżnia maszynkę Philips OneBlade spośród innych modeli wiodących marek? Zapewnia komfort golenia zarówno na sucho, jak i na mokro. Posiada aż 14 ustawień długości golenia włosa, model ten jest więc idealny dla mężczyzn ceniących precyzję, którzy mają konkretną wizję i ulubiony typ zarostu, w którym czują się najbardziej komfortowo i pewnie. Maszynka Philips OneBlade nie tylko skrócisz zarost, ale nadasz kształt lub po prostu przytniesz. Szybko poruszający się nożyk do 200 razy na sekundę, zapewnia efektywne golenie nawet długich włosów. Ten model maszynki ma wymienne ostrza, a każde z nich wystarcza aż na 4 miesiące użytkowania. Jedno ładowanie baterii wystarczy nawet na 90 min. golenia jest więc to bardzo wydajny model. 

Więcej o: