Xiaomi wypuści Pocophone 2 już w przyszłym roku. Potwierdził to szef POCO

Gdy Xiaomi wypuściło Pocophone F1 w zeszłym roku, to niemal od razu stał się hitem sprzedaży. Kolejnej odsłony smartfona nie doczekaliśmy się w tym roku. Wiemy już jednak, że Pocophone 2 zadebiutuje w przyszłym roku.
Zobacz wideo

Xiaomi wypuściło smartfona pod swoją sub-marką Pocophone w sierpniu ubiegłego roku. Do dzisiaj nie doczekaliśmy się kontynuacji, mimo że urządzenie zdobyło rzeszę fanów i okazało się hitem sprzedażowym. Pocophone F1 gwarantował niemal idealny stosunek ceny do jakości, więc na jego następcę liczy bardzo dużo osób. Niestety na informację o premierze kolejnego urządzenia z tej linii trzeba było czekać aż do zeszłego tygodnia. 

Pocophone 2 od Xiaomi już w przyszłym roku

Na kolejny smartfon Pocophone nie będzie trzeba na szczęście czekać już zbyt długo. Szef POCO, Alvin Tse zamieścił na swoi Twitterze, krótką informację, która z pewnością ucieszy fanów marki. 

You will hear more from POCO in 2020 ♥?— Alvin Tse #MiFan (@atytse) December 21, 2019

Co interesujące, wpis został już usunięty z profilu szefa POCO. Być może tak szybka reakcja związana jest z nadchodzącymi targami elektroniki użytkowej CES 2020, które zaczynają się Los Angeles już 7 stycznia? To możliwe, choć mało prawdopodobne. O Pocophone F2 nie było zbyt dużo plotek, a o popularnych smartfonach zazwyczaj wiemy niemal wszystko jeszcze przed ich premierą. Pierwsze doniesienia mówiły, że smartfon może być bardzo podobny do Xiaomi K20 - podobnie jak ten model miałby być wyposażony w potrójną kamerę z tyłu urządzenia oraz czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Ponadto pierwsze wizualizacje w etui wskazywały, że smartfon nie będzie miał notcha, a wysuwany moduł przedniego aparatu. Więcej dowiemy się zapewne nadchodzących miesiącach.

Więcej o: