Sekretnym Mikołajem użytkowniczki Reddita okazał się... Bill Gates. Paczka z prezentami ważyła 37 kg

Reddit od lat organizuje sekretne wymiany prezentów. Uczestniczy w nich także najbogatszy człowiek świata Bill Gates. Jedna z użytkowniczek forum pochwaliła się paczką, którą dostała w te święta od miliardera.
Zobacz wideo

Udział Billa Gatesa w sekretnych prezentach od Mikołaja na forum Reddita jest dobrze udokumentowany. Miliarder uczestniczy w akcji wymieniania się prezentami od 2013 roku. W tym roku paczkę od założyciela Microsoftu otrzymała młoda kobieta z Michigan, która nie chce zdradzać swoich personaliów i wiemy tylko, że na imię ma Shelby. Żeby nie było wątpliwości, rzecznik Reddita potwierdził, że paczka rzeczywiście pochodzi od Billa Gatesa. Swoją radością Shelby podzieliła się na forum, a także na dwóch materiałach wideo na YouTube. W jednym z nich organizuje unboxing, podczas którego pokazuje, czym obdarował ją miliarder. 

 

Prezent od Billa Gatesa to m.in. oryginalny manuskrypt "Wielkiego Gatsby'ego" oraz dotacja na fundację

Shelby miała przeczucie, że paczka może podchodzić od Billa Gatesa. Gdy tylko usłyszała 17 grudnia, że jej paczka ma być dostarczona, zażartowała do swojego męża, że jest od założyciela Microsoftu. Gdy zobaczyła, że paczka waży 37 kg, naprawdę zaczęła wierzyć, że mógł ją wysłać miliarder. Kiedy przyszła do punktu FedEx odebrać paczkę, pracownicy byli podekscytowani i pokrzykiwali "To Ty, jesteś paczką Billa Gatesa!". Shelby wymieniała prezenty już 95 razy, więc jej paczka oznaczona była etykietą z napisem 
"#95". 

 

Bill Gates podarował jej m.in. oryginalny manuskrypt książki "Wielki Gatsby" którą dla niej podpisał. Oprócz tego paczka zawierała kilka innych książek, zabawki dla jej kota oraz pamiątki związane z "Twin Peaks" i "Harrym Potterem". W środku był także liścik od Gatesa:

Wiem, ze prezenty nie wynagrodzą straty ważnej dla Ciebie osoby. Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina znajdziecie w te świętą swoją "nową normalność".

Prezent od miliardera Shelby dostała w ciężkim dla siebie roku. 10 dni przed jej kwietniowym ślubem, niespodziewanie zmarła jej mama

Więcej o: