Brutalna jatka i kosmiczne starcie ras. Jest już nowy trailer do Doom Eternal

Premiera Doom Eternal jest tuż za rogiem. Bethesda z tej okazji wypuściła drugi zwiastun. Wideo prezentuje lokacje i wprowadza do klimatu gry, ale z samej rozgrywki zdradza niewiele.
Zobacz wideo

Doom Eternal premierę ma za nieco ponad dwa miesiące, 20 marca 2020 roku na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia. Z tej okazji Bethesda, studio odpowiedzialne za stworzenie gry, wypuściła na swoim kanale na YouTube kolejny zwiastun gry. Nie wnosi on zbyt wiele, ale jest co podziwiać. Jest to kilka przerywników filmowych z rozgrywki, które zdradzają co nieco z fabuły. Dowiadujemy się m.in. że demony są oburzone brakiem poszanowania dla dziedzictwa historycznego demonów. 

Nowy zwiastun do Doom Eternal zachwyca mrocznym światem

W drugim trailerze do Doom Eternal twórcy pokazują nam najwięcej z wizualnej strony gry. Można przyjrzeć się dokładnie modelom postaci, zachwycić rozmachem statku kosmicznego dryfującego nad planetą czy przestudiować rynsztunek bohaterów. Wrażenie robi laserowy topór jednego z demonów, który stwierdza, że protagonista jest niczym więcej, jak uzurpatorem. Można usłyszeć też, że Doomguy, znany także jako Doom Slayer, jest jedynym czego boją się demony i to w jego rękach leży przyszłość ludzi. 

 

Fani serii powinni zwrócić uwagę na zakup gry w przedpremierze, ponieważ Bethesda dorzuca do niej odświeżony klasyczny Doom 64. Premierę zremasterowanej na współczesne konsole produkcji zaplanowano na ten sam dzień. Samo Doom Eternal będzie pracowało na silniku graficznym id Tech 7. Zarzynanie demonów i przemierzanie kosmicznych lokacji umili muzyka skomponowana przez Micka Gordona.

>>> Zobacz też: Assassin's Creed Ragnarok. Nowe przecieki od anonimowego pracownika studia pojawiły się na 4chanie

Więcej o: