Steam przecenia gry na Chiński Nowy Rok. Na promocji lunarnej m.in. Wiedźmin 3 i Assassin's Creed

Steam także przyłącza się do świętowania Chińskiego Nowego Roku. Oprócz licznych promocji na platformę sprzedaży trafiły prezenty, które można kupić za żetony.
Zobacz wideo

Chiński Nowy Rok rozpoczął się w sobotę 25 stycznia. Jest to rok szczura, a w Państwie Środka będzie hucznie świętowany. Do celebracji przyłączył się też Steam, który zorganizował lunarną wyprzedaż.

Jej ozdobnikiem są drobne upominki związanie z Chińskim Nowym Rokiem. Zakupić je można za żetony. Codziennie, do 27 stycznia do godziny 17:00 można odebrać czerwoną kopertę, w środku której znajdują się rzeczone żetony. Ponadto za każde wydane w sklepie Steam 10 zł otrzymacie 258 żetonów. Można za nie kupić animowane naklejki czatu Szczurza paczka, nowe efekty pokoju czatowego, profil Chińskiego Nowego Jorku, animowane  i zwykłe tła profilu, tła miniprofilu, emotikony oraz odznaki wyprzedaży Chińskiego Nowego Jorku. Wszystkie te przedmioty będą dostępne do zakupu do 1 lutego do 19:00. Warto jednak zwrócić, że część z nich będzie można używać tylko do 27 marca 2020 roku do 18:00. Za pięć tysięcy żetonów można wykupić także kupon zniżkowy o wartości 19 zł. Wszystko to jest jednak tylko miłym dodatkiem do promocji gier. 

Steam przecenia gry na Chiński Nowy Rok. Taniej m.in. Wiedźmin 3 i Assassin's Creed

Wszelkiego rodzaju święta są zawsze doskonałą okazją do wyprzedaży dla cyfrowych sklepów z grami. Przeceny produkcji sięgają nawet 85 proc. więc zdecydowanie warto przedrzeć się przez gąszcz ofert i znaleźć interesujące nas produkcje. Jeśli nie jesteście nastawieni na zniżkę na konkretną pozycję, to powinniście uzbroić się w cierpliwość, bo lista ofert specjalnych na Steam liczy obecnie 4713 tytułów. Wśród nich Wiedźmin 3: Dziki Gon za 29,99 zł czy Assassin's Creed Odyssey za 99,96 zł. 

Więcej o: