PlayStation Plus na luty już znane. Wyjątkowo aż pięć gier, zamiast dwóch

Sony podało darmowe tytuły, które będą dostępne w usłudze PlayStation Plus w lutym. Zazwyczaj są to tylko dwie produkcje, ale tym razem będzie można skorzystać z aż pięć tytułów.
Zobacz wideo

Sony podało produkcje, w które będzie można za darmo dodać do swojej biblioteki w lutym Oferta dotyczy subskrybentów PlayStation Plus, którzy co miesiąc dostają od Japończyków zazwyczaj dwie bezpłatne produkcje. W styczniu w usłudze za darmo udostępniono Goat Simulator oraz Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, wychodząc poza schemat, ponieważ ten drugi tytuł to tak naprawdę trzy pierwsze części serii o charyzmatycznym poszukiwaczu przygód. Te gry można dodać do swojej biblioteki do 4 lutego, kiedy to w PlayStation Plus pojawią się produkcje przeznaczone na kolejny miesiąc. Sony znowu zdecydowało się udostępnić graczom więcej niż standardowe dwa tytuły.

PlayStation Plus, luty 2020 to aż pięć darmowych gier

Sony w lutym podbija stawkę ze stycznia. Ponownie abonenci usługi PlayStation Plus, będą mieli możliwość zagrania za darmo w więcej niż dwie produkcje. To dlatego, że tym razem do PS+ trafi BioShock: The Collection w skład której to wchodzi BioShock 1, 2 oraz BioShock Infinite. Pierwsze dwie części opowiadają o dystopijnej wizji USA z lat .60, a trzecia część rozgrywa się w podniebnym mieście Columbia w 1912 roku. Gry wielokrotnie nagradzano, a ich największą zaletą jest oryginalny świat przedstawiony i ujmująca fabuła. 

 

Drugim tytułem, jaki przygotowano na luty, jest znane wszystkim The Sims 4. W grze sterujemy zwykłym życiem, zwykłych ludzi, budując rodzinę, karierę czy wchodząc w romanse. Produkcja oferuje też rozbudowany tryb projektowania domów i ich wnętrz. 

Trzecia darmowa gra na PlayStation Plus to Firewall Zero Hour. Produkcja przeznaczona jest jest na gogle PSVR i jest grą VR. Jest to strzelanka, z możliwością rozgrywki sieciowej, w której gracze rywalizują między sobą o informacje. 

Więcej o: