Cyberpunk 2077 dostanie własną kartę graficzną od NVIDIA. Nie trafi do sprzedaży, ale można ją wygrać

NVIDIA zapowiedziała kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti w limitowanej edycji Cyberpunk 2077. "Ma uhonorować lojalność i pasję fanów GeForce oraz CyberPunk 2077". Choć nie trafi do sprzedaży detalicznej, ani jako sampel testowy, to można ją wygrać w konkursie.

- Możliwe, że już widzieliście informację na temat limitowanej edycji karty GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition. Naszym nadrzędnym celem było uhonorowanie lojalności i pasji fanów GeForce oraz Cyberpunk 2077 na całym świecie. W związku z tym każdy z nich ma szansę wygrać jedna z 77 specjalnie przygotowanych na tę okazję kart biorąc udział w naszej akcji konkursowej - podała firma NVIDIA.

NVIDIA w wersji Cyberpunk 2077 do zgarnięcia

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody wystarczy oznaczyć jednego ze swoich znajomych graczy, "przekazując jednocześnie pozytywne przesłanie" i dodając konkursowy hasztag #RTXOn. Co ciekawe, w przypadku wygranej obydwie osoby - oznaczająca i oznaczona - otrzyma limitowaną kartę graficzną w prezencie.

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition powstała przy bliskiej współpracy z CD PROJEKT RED, aby podkreślić naszą ekscytację w związku ze zbliżającą się premierą tego tytułu, w którym m.in. przyjdzie nam przemierzać ten niezwykły świat z efektami RTX

- podała NVIDIA.

Zobacz wideo

Specyfikacja karty GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition jest identyczna z kartą GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition. Wszystkie informacje dotyczące akcji konkursowej #RTXOn mają być publikowane w mediach społecznościowych - na Facebooku GeForce, Twitterze, Instagramie - oraz stronie internetowej firmy NVIDIA, gdzie można znaleźć dodatkowe zdjęcia limitowanej karty graficznej. Konkurs ma potrwać do 28 lutego.

Cyberpunk 2077 we wrześniu 2020

CD Projekt swoją najnowszą grę pokazywał już wielokrotnie na różnych pokazach i imprezach. Produkcja od początku wizualnie zachwyca. Wprawdzie wbrew pierwotnym zapowiedziom gra nie ukaże się w kwietniu, a we wrześniu tego roku, to deweloper najwyraźniej chce udobruchać fanów i zapowiada, że gra będzie wyglądała jeszcze lepiej niż na dotychczasowych materiałach promocyjnych. Mowa przede wszystkim o tworzonym w czasie rzeczywistym systemie oświetlenia w grze, czyli tzw. global illumination, którego CD Projekt wciąż nie upublicznił. Według zapowiedzi firmy, efekt końcowy będzie lepszy niż się początkowo spodziewano.

Więcej o: