PlayStation Plus i Xbox Games with Gold na marzec już znane. Sonic w ofercie tuż po premierze filmu

Znamy już zestawy gier, jakie będą dostępne za darmo w PlayStation Plus i Xbox Games With Gold w marcu. W ofercie m.in. Sonic Forces, świeżo po premierze filmu czy Castelvania.

Sony i Microsoft w ramach swoich abonamentów co miesiąc udostępniają za darmo gry dla graczy. Zawartość oferty jest przedstawiana jeszcze przed upływem poprzedniego miesiąca. Dlatego jeszcze przez parę dni możecie dodać do swojej biblioteki w PlayStation Plus wszystkie części BioShock, The Sims 4 oraz na Firewall Zero Hour na PSVR. Co czeka nas w marcu?

Zobacz wideo TOP Gadżet - sprawdzamy, jak działa Nintendo Switch Lite

PlayStation Plus na marzec, jakie gry rozdaje Sony?

W PlayStation Plus w marcu pojawią się już tylko dwie produkcje, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich miesięcy. Do swojej biblioteki będzie można dodać je od 2 marca. Pierwsze z gier to Shadow of The Colossus. To produkcja jeszcze z PlayStation 2, którą zremasterowano na PS4. Gra legendarna, ze względu na swoje wizjonerskie podejście - nie walczymy w niej z hordami przeciwników, a musimy pokonać tylko olbrzymich, mających nawet po kilkaset metrów bossów. To tytuł, w którym najważniejsza są wrażenia artystyczne płynące z rozgrywki.

 

Druga darmowa produkcja to Sonic Forces, czyli gra o popularnym jeżu, który porusza się ponaddźwiękową prędkością. Wybór tej produkcji nie jest przypadkowy, ponieważ do kin dopiero co trafił film Sonic.

PlayStation Plus na marzecPlayStation Plus na marzec fot. PlayStation

Xbox Games with Gold na marzec - jakie gry przygotował Microsoft?

Microsoft z kolei udostępnia swoje gry w kilku różnych okresach. Przez cały marzec będzie można dodać do biblioteki Batman: The Enemy Within. Do 15 marca dostępna będzie także Castlevania: Lords of Shadow 2. 

Xbox Games with GoldXbox Games with Gold fot. Microsoft

Ponadto Microsoft także dodał grę z Sonikiem w roli głównej. Przez drugi tydzień marca, od 16.03 będzie można dostać Sonic Generations. Tego samego dnia pojawi się również Shantae: Half-Genie Hero, które dostępne będzie przez 30 dni.

Więcej o: