Activision z kolejną promocją. Call of Duty: Modern Warfare za darmo przez weekend

Activision zdecydował się przygotować dla fanów kolejną promocję. Tym razem od piątku 3 kwienia do 6 kwietnia za darmo można grać w tryb multiplayer Call of Duty: Modern Warfare.

Activision rozpieszcza ostatnio fanów serii Call of Duty. Od 10 marca gra Call of Duty: Warzone była dostępna za darmo. Aby móc skorzystać z promocji nie trzeba było posiadać podstawowej wersji gry, czyli Call of Duty: Modern Warfare. Producent zdecydował się zrobić kolejny ukłon w stronę graczy, tym razem udostępniając tryb multiplayer tej części gry

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 powtórzy sukces Wiedźmina 3? Oto gry, na które czekamy najbardziej

Call of Duty: Modern Warfare za darmo przez w weekend w trybie multiplayer. Promocja już trwa 

Promocja obowiązuje od piątku 3 kwietnia godz. 19. czasu polskiego do poniedziałku 6 kwietnia również do godz. 19. Z darmowego dostępu do trybu gry wieloosobowej skorzystać mogą osoby grające na zarówno na PC Battle.net, jak i na PlayStation 4 oraz Xbox One, gdyż producent gry nie zrobił ograniczenia platform, których dotyczy promocja. 

Rozgrywkę rozpocząć można bezpośrednio z menu gry dla Call of Duty: Warzone. Osoby, które skorzystają z darmowego weekendu, będą miały także darmowy dostęp do funkcji związanych z trybem multiplayer. Jednoosobowa rozgrywka nie będzie jednak dostępna. Więcej szczegółów dotyczących oferty promocyjnej można znaleźć na stronie internetowej Activision.

Coraz więcej promocji na gry. Producenci chcą zatrzymać ludzi w domach 

Producenci gier oraz cyfrowe platformy, wiedząc o tym, że wiele osób spędza czas w domu, próbują zachęcić do swoich tytułów poprzez liczne promocje. Z okazji nadejścia wiosny na PlayStation Store przeceniono ponad 400 tytułów. Wśród nich znalazł się m.in. Wiedźmin 3: Dziki Gon, Assassin's Creed® Odyssey czy Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition. W Epic Games Store za darmo można zgarnąć m.in. takie tytuły jak World War Z, Monument Valley 2 czy Child of Light.

Więcej o: