Outriders. Pierwsza prezentacja gry studia People Can Fly już dziś. Kiedy, gdzie i jak ją oglądać?

Już w czwartek o godz. 18:00 rozpocznie się pierwsza z serii prezentacji Outriders - nowej gry polskiego studia People Can Fly. Można ją obejrzeć na żywo w serwisie YouTube.
Zobacz wideo

Square Enix poinformowało, że rusza z serią cyklicznych prezentacji "Transmisje OUTRIDERS", w ramach których co miesiąc poznawać będziemy kolejne szczegóły ze świata gry Outriders. Pierwszy odcinek transmisji o tytule “Built for the Core” pokaże nowy gameplay, areny, niepokazywane nigdy wcześniej moce, a także szczegółowy opis klas postaci.

Po anulowaniu niektórych z największych branżowych wydarzeń roku szukaliśmy nowych sposobów udostępniania graczom wiadomości o Outriders. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przedstawić nowe szczegóły tego, nad czym będziemy pracować co miesiąc od tego momentu w Transmisjach Outriders.

- tłumaczy Bartek Kmita, dyrektor kreatywny w People Can Fly.

 

Transmisje Outriders. Jak obejrzeć pierwszy odcinek?

Pierwszy odcinek cyklu będzie można obejrzeć już w czwartek o godzinie 18. Transmisja będzie dostępna na kanale gry w serwisie YouTube, jak również na kanale Square Enix na Twitchu.

Outriders to gra z gatunku RPG-Shooter, której premiera zapowiedziana jest na grudzień 2020 r. Tytuł trafi na PS4, Xboksa One oraz PC-ty, a także na konsole nowej generacji - PlayStation 5 i Xboksa Series X. Wydawcą gry jest Square Enix, a producentem polskie studio People Can Fly.

Więcej o: