Kingdome Come: Deliverance za darmo na Steam. Studio Warhorse świętuje sprzedaż 3 mln kopii gry

Kingdome Come: Deliverance będzie można przez weekend testować w ramach Darmowego Weekendu Steam. W ten sposób studio Warhorse chce uczcić sprzedaż 3 mln kopii gier. Producent gry zmienił przy okazji swoje logo.

Kingdome Come: Deliverance trzy lata po premierze osiągnął pułap 3 mln sprzedanych kopii gry i 1,5 mln sprzedanych dodatków na wszystkie platformy (PC, PlayStation 4 oraz Xbox One). Studio Warhorse pochwaliło się tym osiągnięciem, przy okazji prezentując swoje nowe logo. 

Kingdome Come: Deliverance sprzedao się w 3 mln kopiiKingdome Come: Deliverance sprzedao się w 3 mln kopii fot. Warhorse

Celebrując sprzedaż przeszło 3 mln kopii uznanego przez krytyków średniowiecznego RPG-a Kingdome Come: Deliverance, Warhorse Studio przedstawia nowe logo przedsiębiorstwa. Projekt reprezentuje siłę i dynamikę zespołu, pozostając wiernym początkom firmy. To samo dotyczy liter HO w nazwie studia, które składają się w glif inspirowany średniowiecznymi inskrypcjami 

- cytuje komunikat prasowy branżowy portal Wccftech.

Nowe logo studia WarhorseNowe logo studia Warhorse fot. Warhorse

Kingdome Come: Deliverance za darmo przez weekend na Steam

Oprócz nowego loga studio Warhorse świętuję osiągnięcie kamienia milowego, poprzez udostępnienie gry za darmo przez weekend na Steam. Od czwartku 18 czerwca do poniedziałku 22 czerwca w Kingdome Come: Deliverance, będzie można grać zupełnie za darmo. Niestety, nie oznacza to, że produkcję można dodać do biblioteki, co pozwoliłoby ogrywać ją w dowolnym momencie. To raczej szansa na przetestowanie gry i kupienie pełnej wersji, jeśli zostaniemy przekonani. 

Ponadto Warhorse w komunikacie prasowym poinformowało, że zaczyna pracować nad nowym projektem, którym najpewniej jest sequel Kingdome Come: Deliverance. W związku z tym czeskie studio poszukuje nowych pracowników. Warhorse panuje w przyszłym roku zatrudniać 180 osób. Oferty pracy można przejrzeć pod TYM adresem.

Zobacz wideo Kultowe serie gier
Więcej o: