Nowy zwiastun Ghost of Tsushima. Trailer "Nadciąga Burza" po polsku

Wielkimi krokami zbliża się premiera Ghost of Tsushima. Po jej przesunięciu miesiąc temu gra ostatecznie pojawi się za niecałe trzy tygodnie. W sieci jest już nowy zwiastun. Trailer "Nadchodzi Burza" daje próbkę polskiej wersji językowej.

Ghost of Tsushima to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Odpowiada za nią studio Sucker Punch, które dało światu serię o szopie praczu imieniem Sly oraz znakomite inFamous i jego sequele. Wiele osób czeka więc z niecierpliwością na ich historię o feudalnej Japonii, w której wcielając się w rolę samuraja, będziemy musieli bronić ojczyzny przed mongolskimi najeźdźcami.

Nowy zwiastun do Ghost of Tsushima. Trailer "Nadciąga Burza" z polskim dubbingiem 

Zwiastun, który został właśnie zamieszczony w sieci, nie skupia się na rozgrywce. Zdradza nam nieco więcej z fabuły, pokazując najpewniej ukochaną głównego bohatera. Na trailerze, który opatrzono nazwą "Nadciąga Burza" widzimy też maskę, którą przywdziewa protagonista. Najważniejszym elementem wydaje się być jednak polski dubbingu. Choć jest on małej próby, brzmi dość naturalnie. 

 

Nieco więcej z fabuły zdradza opis wideo, załączony na YouTube:

Cuszimie grozi zniszczenie. Po sromotnej porażce z rąk mongolskich najeźdźców szlachetny samuraj, Jin Sakai, musi poświęcić wszystko, by chronić to, co zostało z jego ojczyzny i ludu. Rozpoczyna niesamowitą przygodę, walcząc o wolność Cuszimy. W jej trakcie musi odłożyć na bok samurajskie tradycje i skorzystać z niekonwencjonalnych metod, by stworzyć dla siebie nową ścieżkę – ścieżkę Ducha.
Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

Kiedy premiera Ghost of Tsushima?

Gra miała zadebiutować już w zeszłym miesiącu, ale zdecydowano się przesunąć ten termin. Powodem nie były jednak opóźnienia w studio Sucker Punch, które tworzy grę, a opóźnienie w Naughty Dog. Twórcy The Last of Us 2 dwukrotnie przekładali debiut gry. Gdy wyznaczyli go na czerwiec, Sony zdecydowało, że nie chce, by kolidowało to z Ghost of Tsushima, więc premierę drugiej gry przełożono na 17 lipca. Nie powinno dziwić, że stratne było Sucker Punch - The Last of Us to jedna z najpopularniejszych gier w historii PS4, o czym świadczą rekordowe wyniki sprzedaży. 

Więcej o: