Netflix wprowadza nową funkcję. Użytkownicy będą mogli zmienić tempo odtwarzania filmów i seriali

Aplikacja Netfliksa na platformę Android doczekała się kolejnej w ostatnich miesiącach nowości. Użytkownicy otrzymali możliwość zmiany tempa odtwarzania materiałów wideo.

Producenci aplikacji poinformowali, że Android jest pierwszą z platform, na której użytkownicy będą mogli korzystać z nowej funkcji. Niebawem ma ona zostać udostępniona również na innych systemach - przekazuje "Komputer Świat".

Netflix z nową funkcją. Użytkownicy poznali ją m.in. na YouTube

W ostatnich tygodniach oficjalna aplikacja Netfliksa na Androida święciła olbrzymi sukces - miliard pobrań w serwisie Google Play. Nie powoduje to jednak, że producenci nie myślą o dalszym rozwoju i usprawnieniach.

Najnowsza funkcja pozwala użytkownikom zmniejszać lub zwiększać prędkość odtwarzania wideo. Chodzi o zakres od 0,5 do 1,5 bazowej szybkości wyświetlania obrazu. Jest ona dostępna pomiędzy sesjami, co oznacza, że za każdym razem będzie trzeba samodzielnie dokonać zmian.

Twórcy aplikacji poinformowali, że globalna premiera (dla wszystkich systemów) tego udogodnienia nastąpi w ciągu najbliższych kilku tygodni. Później z kolei mają być przeprowadzane testy funkcji na urządzenia mobilne Apple i przeglądarkową wersję serwisu.

Zobacz wideo "Ubytek populacji w Polsce będzie porównywalny do II wojny światowej"
Więcej o: